Під час карантину у Львові не працюватимуть дитячі клуби

Під час карантину у Львові не працюватимуть дитячі клуби

фото з сайту novyny.lviv.ua

З 27 січня до 2 лютого у львівських школах, а також в усіх львівських дитячих клубах тимчасово припинені заняття. Про це інформують у прес-службі міськради.

Як повідомили в управлінні молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, заняття у Львівських дитячих клубах відвідує понад 3 тис. вихованців. Загалом у місті функціонує близько 55 гуртків різного спрямування.

 

Нагадаємо, від 27 січня і до 2 лютого у загальноосвітніх навчальних закладах Львова тимчасово припиняється навчання та відвідування позашкільних закладів. Таке рішення прийняв мер Львова Андрій Садовий на основі рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  "Незважаючи на те, що відповідно до щоденного моніторингу відвідування учнями навчальних закладів, зокрема, загальноосвітніх навчальних закладів, відсоток відсутності дітей становить 15,8%, за хворобою – 13,34% відсутніх. Це вже так спостерігається впродовж трьох днів з похибкою 0.2%. Однак, зважаючи на інформацію головного державного санітарного лікаря, а також охорони здоров’я, зважаючи на відлигу і потепління, а також продукування і швидке поширення вірусу, з метою упередження і захисту наших дітей від захворювання, прийнято рішення щодо тимчасового припинення навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, а також відвідування позашкільних навчальних закладів, тобто будинків творчості, юнацьких спортивних шкіл", – розповіла Зоряна Хонько.

А от садочки Львова на карантин не йдуть. Як розповіла директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна, дошкільні навчальні заклади – це закриті приміщення, адже діти у них не "мігрують", вони мають окремі входи й виходи, тому питання про їх закриття навіть не піднімалося. 

Львів у новинах:

Отримай відповідь: чи закриють у Львові садочки на карантин

Де у Львові можна здати аналіз на свинячий грип

У Львові від свинячого грипу померло вже 4 осіб

Лікарі розповіли, за яких обставин львів’яни померли від грипу

Завтра львів'яни зможуть поставити питання експертам щодо епідемії грипу

Цинк, пробіотики та часник: лікар розповів, як вберегтися від "простуди" та грипу

У Львові за 3 дні майже 5 тисяч людей підкосили грип і ГРЗ

Львів'янину на замітку: чи допоможуть звичайні противірусні ліки від свинячого грипу

Грип у Львові: симптоми, групи ризику, поради лікарів

На Львівщині вже є один випадок свинячого грипу

Стало відомо, скільки упаковок "Таміфлю" є у лікарнях Львова

Львів'янину на замітку: чи допоможуть звичайні противірусні ліки 

Серед львівських школярів зросла кількість хворих на грип

В школах на Львівщині оголосили карантин