Хто переміг у другому піввфіналі Євробачення (відео)

Хто переміг у другому піввфіналі Євробачення (відео)

Фото взято з сайту hochu.ua

13 лютого відбувся другий півфінал національного відбору міжнародного пісенного конкурсу  "Євробачення". До фіналу пройшли SunSay, Pur: Pur та "НеАнгели".

Як Джамала у першому півфіналі, SunSay переміг і за оцінками суддів, і за глядацьким голосуванням.

Гурт заснував 2007 року колишній вокаліст "5'nizza" Андрій Запорожець. Початково репертуаром гурту був перероблений матеріал третього невиданого альбому "5’nizz-і".

За місце у фіналі змагалися дев’ять конкурсантів: Вікторія Петрик, "НеАнгели", Peaks of Kings, Alloise, Аркадій Войтюк, Pringlez, Pur: Pur, SunSay та Japanda.

Фіналістів визначила найбільша сума балів від журі та глядачів. За результатами смс-голосування учасники отримали бали від 1 до 9, де 9 – це найбільша кількість глядацьких голосів. Також кожен учасник відбору отримав бали від суддів. Бал визначався колегіальним від 1 до 9.

Лідерами суддівського голосування стали: "НеАнгели" (7 балів), Pur: Pur (8 балів) та SunSay (9 балів). Глядачі найбільше голосів віддали Pur: Pur (7 балів), "НеАнгели" (8 балів) та SunSay (9 балів).

Отже за сумою балів до фіналу було обрано Pur: Pur (15 балів), "НеАнгели" (15 балів) та SunSay (18 балів).

У фіналі вони приєднаються до Джамали, груп The Hardkiss та Brunettes Shoot Blondes, які стали найкращими після першого півфіналу 6 лютого, інформує zaxid.net.

А от глем-рокерам із Закарпаття Peaks of Kings не вдалося пройти далі. 

Нагадаємо, що до складу журі цьогорічного національного відбору увійшли співачка Руслана Лижичко, продюсер і композитор Андрій Данилко та продюсер національного конкурсу і композитор Костянтин Меладзе.

Фінал відбудеться 21 лютого. Він і визначить учасника "Євробачення" від України, який поїде до Стокгольма.

Львів у новинах:

День закоханих у Львові: святкування у різних ТРЦ, швидкі побачення та романтичні вечірки

Львів'янину на замітку: що подарувати коханим на день св. Валентина

Куди піти у Львові у суботу 13 лютого: Скрябін, Антитіла, романтичний трамвайчик