Львів ян просять допомогти робопсу: деталі

Львів'ян просять допомогти робопсу: деталі

фото: соціальні мережі

Львів’ян просять зголошуватись, щоб допомогти собаці,який втратив усі 4 лапи і тепер вчиться жити з протезами. Про це повідомляють зоозахисники у Facebook.

робопес

Собака Філ уже четвертий  день перебуває  у своєму тимчасовому домі – в клініці на Ряшівській. Песик потребує активної реабілітації.

"Власне не жалю і, як би це дивно не звучало, не грошей (вони знадобляться, коли найдемо спеціаліста для роботи з ним, зараз Філ має все), а нашого з вами часу – його потрібно вчити ходити, з ним потрібно гуляти", – йдеться у повідомленні.

Зоозахисники та ветеринари зазначають, що  перевели його на сухий корм, який зручно дозувати, бо  надмірна вага для Філа таке саме зло, як і нерухомість.

філ1

"Підгодовувати його не можна. Якщо маєте намір дати якийсь смаколик, робіть це тільки з дозволу ветеринара клініки. Працівники клініки годують, напувають його, за потреби перев’язують культі, реабілітолога серед них немає, тож решту повинні зробити ми",  – зазначається у повідомленні.
Притулку "Милосердя" і Філософу потрібні три типи допомоги, просять зголоситися:

 Людей зі здоровою спиною, Філа треба переносити, піднімати, це 20 кг, готових витратити дві години на робопса. У клініці покажемо і розкажемо, як вдягнути упряж, закласти протези, припасувати візок. Скільки і як ходити з ним;
 Людей, готових просто бавитися з ним (не годувати, не жаліти)– йому потрібно розробляти м’язи, якнайбільше рухатися, тож навіть активна забава, коли Філ тягнутиме зубами за якийсь предмет, кілька разів підведеться – теж дуже добра допомога.
 Людей із комунікабельними і неагресивними до інших псів собаками – Філ прагне спілкування.
Також повідомляється, що необхідно  скласти графік відвідувань і прогулянок, оскільки:
 Філ буде ходити тільки в разі щоденних вправ, скажімо, ходити на протезах, у візку йому треба хоча б по годині.
 Наразі тільки одна людина вміє правильно вдягнути -роздягнути Філа, і вона мусить мати вільний час о тій порі, коли вам зручно, щоб навчити вас.
 Клініка має певні години роботи. Свій візит до Філа треба підлаштувати під графік клініки.

Охочих просять зголошуватися за телефоном: 063 477 26 47.

Фото: Соцмережі

Львів у новинах:

На Львівщині на подвір'я екс-депутата кинули гранату (фото) 

Дворняжка зі Львова об'їздила вже 10 країн ЄС: відео