У Львові відкриють унікальну навчальну програму для випускників зі всієї України

У Львові відкриють унікальну навчальну програму для випускників зі всієї України

Перша академія лідерства у Львові вже у вересні розпочне навчати випускників шкіл.  Попри підготовку до ЗНО, школярам запропонують зробити рік перерви, аби навчитись глобально мислити, "посмакувати" різні професії та знайти себе.

Проект Українська академія лідерства розпочав роботу в Україні ще у вересні минулого року, в Києві. Перший експериментальний рік пройшов вдало. 39 випускників шкіл отримали нагоду навчатись у найкращих викладачів України.

"У цьому році ми маємо відкрити 5 Академій.

22 вересня було офіційне відкриття першої Академії Лідерства в Києві за участю Президента. Ми сьогодні компенсуємо, тому що перша Академія постала великою мірою завдяки вихідцям зі Львова. Також значна кількість студентів, які там навчаються, є вихідцями зі Львова. І цього року ми очікуємо, що велика кількість львів’ян приїде навчатися в Академії в Чигирині, Миколаєві, Дніпропетровську, Харкові та Києві. А до Львова приїдуть навчатися студенти з інших міст України.

Успішним цей курс буде тоді, коли наші випускники стануть найкращими студентами різних університетів як в Україні, так і за кордоном. Вони стануть справжніми лікарями, справжніми освітянами, хорошими бізнесменами. А також будуть політиками національного рівня. Тому ми потребуємо підтримки від усіх: і від влади, і від підприємців, від місцевих жителів. Адже, Академія функціонує тоді, коли добре налагоджена система навколо цього заходу", - зазначив Роман Тичківський, керівник проекту "Українська академія лідерства".

У вересні 2016 академія лідерства зможе прийняти вже 240 випускників у 6 містах України, і першим містом, яке відкриє Українську академію лідерства стане Львів.

"Українська академія лідерства – це новий формат навчання, який триває 10 місяців і він є організованим для українських підлітків.

Програма побудована на основі 3-ох елементів: це фізичне виховання, це інтелектуальне виховання, це емоційно-комунікаційне виховання", - зазначив Роман Тичківський.

Академія не надає дипломів, тут немає оцінок, а студенти навчаються від 7 години ранку і до 22 год., з понеділка по суботу. У програмі виховання тіла, розуму, пізнання України, волонтерство.

Основними критеріями відбору до академії є бажання навчатись та змінювати країну. За підтримки Western NIS Enterprise Fund наступного року в Україні відкриються вже шість академій лідерства, а до 2025 року – 20. Це новий підхід до навчання та організації себе, що виховує в дітях бажання навчатись, моду на ерудицію, правильні цінності. Студенти отримують гранти на навчання в академії та 10 місяців проживають в освітньому кампусі, навчаються, займаються спортом, мандрують Україною, займаються волонтерством.

Українська академія лідерства розпочне роботу у Львові за підтримки Львівської міської ради та Львівської ОДА. 

Фейсбук закладу. 

Львів у новинах:

Отримай відповідь: чи буде в'їзд в центр Львова платним для машин 

Через аварію у Львові зупинилися трамваї: де саме 

Дізнайся: як працюватимуть в Україні банки на травневі свята