Посольство Польщі більше не приймає документи на візу онлайн, - ЗМІ

Посольство Польщі більше не приймає документи на візу онлайн, - ЗМІ

Із метою запобігання зловживанням третіх осіб (посередників) при запису громадян України на чергу для подачі документів у візові центри відтепер претенденти на візу можуть здійснювати запис через колл-центр тільки особисто.

Винятком буде тільки запис на отримання візи неповнолітніх дітей їхніми батьками чи опікунами.

Також з метою безпеки колл-центр не обслуговує дзвінки, здійснені з невизначених номерів.

Відтак для того, аби середньостатистична сім’я могла записатися у чергу, мати і батько повинні телефонувати до колл-центру окремо, а от неповнолітніх дітей може записати будь-хто із них.

Для того, аби ця система працювала і тим самим унеможливила діяльність посередників, співробітники Посольства відходять від практики подачі документів через онлайн-сервіс. Подавати документи он-лайн стане неможливо.

Наразі зазначені зміни вже вступили в дію у Волинському регіоні. Про те, чи впроваджуватимуть їх у Львові, у Генеральному Консульстві Республіки Польща не повідомили. Журналісти чекають відповіді на офіційний запит і обов'язково поінформують із цього приводу читачів. 

Особи, які оплатили послуги до візового центру до 29 квітня, отримають смс-сповіщення, в якому буде вказана інформація про запис на чергу, або їм зателефонує представник візового центру.

Нагадаємо читачам телефони колл-центру Посольства РП в Україні (08:00 – 22:00, з Пн. по Пт.):

032 235-17-76

032 242-45-64

050 117-90-53

067 343-04-80

093 175-55-03

044 594-54-96.

Додамо, що у ТЦ "Форум Львів" працюють візові центри інших країн, зокрема Чехії, Литви, Німеччини, Канади, Болгарії, Греції, Словенії, Бельгії, Нідерландів, Хорватії та Польщі.

Джерело: tvoemisto.tv. 

Львів у новинах:

Європарламент знову відклав безвізовий режим для України

Концертні та спортивні зали, магазини і кав'ярні: у Львові побудують незвичний комплекс

Львів’янину на замітку: штрафи за кермування напідпитку будуть збільшені