Масштабна пожежа поблизу Львова: горить Грибовицьке сміттєзвалище

Масштабна пожежа поблизу Львова: горить Грибовицьке сміттєзвалище

Поблизу Львова понад півдоби горить Грибовицьке сміттєзвалище. Займання, яке сталося ще в суботу ввечері, у неділю гасять сім пожежних автомобілів.

Вперше про пожежу на сміттєзвалищі в Грибовичах повідомили свідки у Facebook ще близько 23 години в суботу, 28 травня. 

Займання, яке сталося ще ввечері в суботу, досі не загасили (фото "Варти-1")

Однак, як розповів ZAXID.NET yначальник сектору зв’язків зі ЗМІ Віталій Туровцев, інформація про пожежу на сміттєзвалищі надійшла до рятувальників лише зранку в неділю, 29 травня.

Наразі на місці пожежі працюють фахівці ДСНС та сім пожежних автомобілів. За словами Туровцева, площа займання невелика, натомість вогнем охоплене сміття не лише на поверхні, а й у глибині. Через це рятувальники не прогнозують, коли вдасться загасити пожежу.

У неділю сміттєзвалище продовжує горіти (фото "Варти-1")

Туровцев також зазначив, що потреби для евакуації мешканців прилеглих сіл наразі немає, проте людям, які живуть поблизу сміттєзвалища, радять менше перебувати на вулиці, оскільки під час горіння пластику та деревини виділяються шкідливі речовини.

Пожежу видно з житлових будинків (фото "Варти-1")

Крім того, наразі фахівці встановлюють причини займання. Основні версії – загоряння через високу температуру повітря або через залишений недопалок.

Додамо, що Грибовцьке сміттєзвалище, розташоване біля сіл Грибовичі та Малехів, діє понад 55 років. Його кілька разів хотіли закрити, проте воно досі діє через відсутність ділянки під новий полігон для відходів.

Читайте також: 

В нічній аварії на Львівщині постраждало четверо людей

Львів приєднався до найбільшого уроку англійської мови

Нічна різанина у Львові: двоє поранених потрапили до лікарні