Суд виправдав мажорну авто-хамку, яка припаркувалась на колії та заблокувала трамваї

Суд виправдав мажорну авто-хамку, яка припаркувалась на колії та заблокувала трамваї

Пустомитівський райсуд задовольнив позов дівчини у "червоних штанях", яка 17 лютого на площі Митній у Львові заблокувала своїм червоним "Volkswagen Touareg" рух трамваїв, і скасував постанову патрульної поліції.

Про це на власній сторінці у "Facebook" написала журналістка Віка Балицька.

Відомо, що патрульні через місяць після інциденту, знайшли автохамку і виписали штраф розміром у 510 грн.

"Але "свідки касти привілейованих" так просто не здаються. Дєвочка оскаржила постанову в суді. Ви уявляєте, рівень ..., щоб отой штраф оскаржувати!? І то ж не за гроші боротьба, бо на адвоката більше потратили. То справа принципу – бо ж хтось посмів накласти прєдєл на безпрєдєл", – написала журналістка.

Вона також додала, що на засідання суду порушниця так і не з’явилася, замість неї виступив свідок, який дуже точно і аргументовано пояснив, що відбулося.

"Сьогодні журналістів не було (довелося черги на кордоні знімати) і от суддя (пользуясь случаєм) подарував суспільству ще одну дулю з маком", – зазначила Балицька.

Нагадаємо, 17 лютого у Львові на площі Митній дівчина в червоних штанах зупинила свій червоний "Volkswagen Touareg" на колії і заблокувала рух трамваїв. Замість вибачень, жінка поводилася неадекватно: посміхалася, жестикулювала, а потім штовхнула водія трамвая.

Через півтора місяця після інциденту львівські копи відшукали автохамку й виписали їй постанову про штраф.

Львів у новинах:

Дізнайся: в яких озерах Львівщини дозволено купатися

У Львові на місяць припиняють курсувати тролейбуси на двох маршрутах

У Львові в ДТП постраждали семеро людей