Поки обкрадали загиблого воїна АТО, організатор крадіжки "співчував" родині на похороні

Фото взято з сайту smolnarod.ru

Фото взято з сайту smolnarod.ru

Події
26 липня 2016 09:38

На Львівщині, у місті Золочів, крадії обчистили будинок загиблого героя АТО прямо під час його похорону, а після крадіжки влаштували в хаті бенкет. 

Домушниками виявились троє сусідських хлопців, яким загиблий Олександр Швець до своєї смерті неодноразово допомагав, адже працював юристом. А головний організатор крадіжки, четвертий сусідський хлопець, поки його бригада перевертала кімнати, висловлював співчуття родині на похороні. 

"Він йшов чи не за моєю спиною на похоронній процесії. В мене особисто складається враження, що це було алібі", – каже старший син покійного Володимир Швець.

Поки сотні людей говорили родині слова співчуття на кладовищі, у містечку Золочів, біля родинної хати Швеців, зібрались три домушники. Крадії зайшли із заднього двору, а потім залізли в хату через вікно. Застосовували лом. В пустій хаті почали дивитись – щоб то поцупити.

"Далі пішли по кімнатах, зайшли на кухню – там відкрили холодильник, випили пиво, з’їли йогурти і надкусили шинку", – розповідає начальник Золочівського відділу нацполіції Андрій Мархонь.

Після того, як влаштували бенкет, винесли гроші, золото, монети та техніку на суму 40 тис. гривень. Виходили через гаражні ворота і пішли в сторону озерця.

Поліція по відкритих пляшках пива і надкушеній шинці впізнали почерк трьох підлітків – братів, яких вже не раз ловили на крадіжках. У хаті з них працювало двоє і їхній 14-річний друг. Саме він і зізнався у скоєному. 

"Соромно мені. Ми не знали чи там люди будуть якісь, чи не будуть, ми залізли на те подвір’я. Перше подивилися, обійшли хату, кухню, подивилися на одну та другу сторону чи нікого нема", — розповідає один із крадіїв.

Третій, найстарший брат, організатор крадіжки, який не бруднив рук, але розподіляв усе майно – поки його два брати крали – в цей час був на похороні зі своїм батьком. Саме йому  Олександр Швець, який був професійним юристом не раз допомагав уникнути тюрми. 

"Він казав, що їм треба допомогти, бо вони виростуть злодюжками, їм треба дати шанс", – цитує батька старший син покійного Володимир Швець.    

Брати після крадіжки поїхали до Шацьку на фестиваль електроннорї музики. Там їх і затримали.

Читайте ще новини Львова:

Напоївши охоронців, львівські зловмисники викрали з салону автомобіль (фото) 

Якою буде погода у Львові на цьому тижні

У Львові спростили процедуру купівлі-продажу авто: як саме 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах