Стала відома точна дата запуску трамваю на Сихів

Стала відома точна дата запуску трамваю на Сихів

Львівські чиновники назвали дату, коли місто запустить трамвай на Сихів.

Запланована дата відкриття трамвайної колії на Сихів – 17 листопада. Про це повідомив директор "Львівавтодору" Олег Береза. За його словами, питання дати вже узгоджене з представниками ЄБРР, які виділили найбільшу частину грошей на будівництво трамвайної колії на Сихів, інформує Tvoemisto.tv

"У цей час відбувається знесення ринку, яке завершиться до кінця тижня. Головна частина роботи – це будівництво підземного колектору. Уже завершено його спорудження в ділянці від вулиці Угорської до вулиці Листопадної, і зараз там активно будують дорогу та викладають колії", – розповів Олег Береза.

"Ми переносимо ринок "Санта-Барбара" на вул. Антонича. Зараз демонтовують МАФи. Роботи проводяться інтенсивно", – додала Ірина Маруняк, голова Сихівської районної адміністрації.

Також, як повідомив  Антон Лягушкін, прес-секретар ЛКП "Львівелектротранс", до кінця 2016 року погоджено запустити сім трамваїв фірми "Електрон". Вже закупили 4 одиниці. Два трамваї пройшли перевірку та готові до експлуатування, ще два перевіряють. Окрім того, для Сихівського трамвайного маршруту передбачається реставрація старих трамваїв.

Додамо, проект реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн євро, гранту німецького уряду у 5 млн євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн євро та за кошти з міського бюджету – 8,850 млн євро. 

Нагадаємо, раніше влада міста повідомляла, що трамвай на Сихів поїде до кінця 2015 року. Однак, через проблеми з будівництвом колектора на вулиці Стуса, термін завершення проекту відтермінували. Пізніше інформували, що будівництво колії завершать до 1 січня 2017 року.

Читайте ще новини Львова

У Львові почне працювати Центр трансплантації стовбурових клітин: де і коли

Страшна аварія на Львівщині: маршрутку розтрощило вщент (фото)

На Сихові буде свій театр