Львівський пологовий будинок, де жінка народила мертве немовля, закрили

Львівський пологовий будинок, де жінка народила мертве немовля, закрили

Відсьогодні, 17 жовтня, до 8 листопада пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні на вул. Рапопорта, 8, у Львові, де нещодавно жінка народила мертву дитину, планово закрили на профілактику.

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я, до завершення проведення розслідування за фактом загибелі плоду в утробі матері, лікуючий лікар Оксана Колодій не проводитиме діяльність, пов’язану з прийняттям пологів, і буде переведена на роботу в жіночу консультацію, передає прес-служба Львівської міськради.

"Зараз триває розслідування факту загибелі плоду в утробі матері. Наразі рано робити висновки щодо дій лікуючого лікаря. Також на рівні адміністрації лікарні та управління проведено службові розслідування. Комісії з фахівців в галузі акушерства і гінекології за участю працівників кафедри акушерства та гінекології ЛНМУ ім. Д.Галицького дійшли висновку, що без заключення судово-медичної експертизи пояснити причину антенатальної загибелі плода не можливо", – повідомили в міському управлінні охорони здоров’я Львівської міськради.

Нагадаємо, у пологовому відділенні комунальної лікарні №3 у Львові 23-річна Тетяна Стронціцька, невістка екс-воротаря "Карпат" Богдана Стронціцького, народила мертве немовля. Жінка стверджує, що це сталось через таблетку, яку їй напередодні дала лікуючий лікар Оксана Колодій.

Читайте ще новини Львова:

Біля Львова легковик в’їхав в рейсовий автобус: двоє загиблих

Львівські поліцейські затримали рецидивіста, який стріляв по перехожих

Шоколадна колія, 5-метровий млин і гігантські цукерки: як у Львові пройшло Свято шоколаду