Львів та Варшаву зв'яже нова колія

Новина - Події - Львів та Варшаву зв'яже нова колія

Новина - Події - Львів та Варшаву зв'яже нова колія

Події
26 жовтня 2016 14:10

Після понад 70-річної перерви може бути відкрите ще одне залізничне сполучення між Україною та Польщею: Хирів-Добромиль-Нижанковичі-Перемишль. Про це повідомила директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліна Лі.

Так, на території майбутнього митного переходу “Нижанковичі – Мальховіце” відбулись урочистості з нагоди відкриття проекту “Перша Бескидська Сокоризада залізниці”. У рамках цієї кампанії за вересень-жовтень волонтери очистили залізничну колію №102 довжиною близько 8 кілометрів, що є одним із кроків до відновлення у майбутньому залізничного сполучення “Хирів-Добромиль-Нижанковичі-Перемишль”.

За її словами, очистка цієї ділянки залізниці забезпечить прохідність для 15-тонної дрезини з міста Перемишля (Польща) до прикордонної станції у пункті пропуску “Нижанковичі-Мальховіце”.

“Такі заходи сприяють інтенсифікації транскордонного співробітництва та розвитку господарських зв’язків між прикордонними територіями. Зокрема, відновлення залізничного сполучення Хирів- Перемишль дасть новий імпульс для розвитку Старосамбірського району”, – зазначила Поліна Лі.

Водночас голова Львівської ОДА Олег Синютка під час програми "Віч-на-Віч" повідомив, що незабаром розпочнеться будівництво колії з Львова до Варшави.

"Будівництво вузької колії за напрямком Львів-Рава-Руська-Варшава для того, щоб потяги могли швидше прибувати до Львова, і щоб ми мали сполучення. Також я  сподіваюся, що ми отримаємо погодження на пуск щоденного потягу Перемишль-Львів. Таким чином люди, які сьогодні мають багато проблем, стоячи в чергах на кордоні, матимуть кращу комунікацію і кращі можливості для сполучення", – зазначив він.

Джерело: portal.lviv.ua.

Дивись ще:

Українці обрали найчистіше місто країни: на якому місці Львів

Депутати передумали: Львів не стане агломерацією

Під час осінніх канікул до Львова їздитимуть додаткові поїзди

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах