Будь в курсі: коли через новий Бескидський тунель поїдуть потяги

Новина - Події - Будь в курсі: коли через новий Бескидський тунель поїдуть потяги

Новина - Події - Будь в курсі: коли через новий Бескидський тунель поїдуть потяги

Події
21 листопада 2016 10:22

Будівництво Бескидського тунелю триває згідно графіку і на кінець наступного року вже плануються перші пробні проходи потягів.

Про це 18 листопада, відвідуючи Бескидський тунель в рамках робочої поїздки до Закарпатської області, заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Інфраструктурні проекти – це довготривалі проекти. Має бути стабільна політика держави, прогнозованість і розвиток. Бескидський тунель – яскраве тому свідчення. Дуже приємно, що компанія дотримується графіків. Ми сподіваємось до кінця наступного року мати вже пробні потяги, які пройдуть крізь новий Бескидський тунель", – зазначив Володимир Омелян, якого цітує прес-служба міністерства транспорту України.

За словами чиновника, наразі цілий ряд великих інфраструктурних проектів, які здатні вирішити проблеми певних регіонів і покращити сполучення на державному рівні, знаходяться на стадії проектування: "Про інші інфраструктурні об’єкти в Україні, їх дуже багато, ми зможемо предметно говорити лише тоді, коли ми будемо готові. Зараз ми на стадії проектування. В першу чергу, це мостові переходи, безумовно, це морські порти і, я сподіваюсь, новий проект на Укрзалізниці, який має втілити нова команда".

Дивись ще: 

Куди краще не їхати: перелік вулиць Львова, де зараз є затори

Львів'янину на замітку: скільки відпочиватимемо на Новий рік та Різдво

Фотофакт: у Львові відкрили пам’ятник поетові Антоничу

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах