Два шари асфальту та розширення: як відремонтують прикордонні дороги на Львівщині

Новина - Події - Два шари асфальту та розширення: як відремонтують прикордонні дороги на Львівщині

Новина - Події - Два шари асфальту та розширення: як відремонтують прикордонні дороги на Львівщині

Події
24 листопада 2016 11:33

Наступного року Міністерство інфраструктури має намір залучити кредити у польської сторони на 100 мільйонів євро та в угорської на 50 мільйонів євро задля покращення дорожньої інфраструктури у прикордонних територіях.

У середу, 23 листопада, Львівщину відвідав міністр інфраструктури України Володимир Омелян та оглянув хід ремонтних робіт на автомобільній дорозі Судова Вишня – Яворів – Рава-Руська. Про це інформують у прес-службі ЛОДА. Зокрема, заплановано відремонтувати близько 55 км цього автошляху. 

"Тут іде розширення дороги, відповідно робиться велика кількість земляних робіт, також відбувається облаштування основи дороги і укріплення дороги на тих ділянках, де вона розширюється, і після цього буде основа й два шари асфальту. Нам треба наступного року завершити дорогу Львів – Самбір, Львів – Кам’янка, Львів – Тернопіль, і для нас є дуже важливо зробити перемички, щоб зв’язати радіальні дороги. Таким чином, сподіваюся, що у 2017 році всі дороги, які будуть вести від Львова радіально у різні сторони, будуть завершені у повному обсязі", – зазначив  Олег Синютка, голова Львівської ОДА., пише zik.ua.

Орієнтовна вартість робіт на автомобільній дорозі Судова Вишня – Яворів – Рава-Руська – близько 660 млн грн. У цьому році планують відремонтувати 5 км дороги та витратити на ремонт близько 62 млн грн. Ремонтні роботи ведуться за рахунок коштів інвестиційного проекту державного бюджету.

"На сьогодні ми багато уваги приділяємо розвитку прикордонної інфраструктури, у тому числі й Львівщини. Зокрема, це робимо для того аби у майбутньому не виникало різниці у якості між українськими та європейськими дорогами. Аналізуємо як пасажирські, так і вантажні потоки. Хочемо також, аби європейські автобани мали продовження і на території України. Маємо намір забезпечити і зручне сполучення для мешканців прикордонних територій",  – повідомив Володимир Омелян, і додав, що у найближчому майбутньому планується залучити кредити у польської сторони на 100 мільйонів євро та в угорської на 50 мільйонів євро задля покращення дорожньої інфраструктури у прикордонних територіях.

Нагадаємо, у рамках проекту "Шовковий шлях", через Україну, зокрема Львівщину, прокладуть транспортні магістралі до Китаю та країн Європи.

Дивись ще: 

Невже: лоукостер, який може почати літати зі Львова, запровадить безкоштовні рейси

Допоможіть знайти: на Львівщині зникла 17-річна дівчина

"Шахтар" геть зі Львова": чоловіки в масках вороже зустріли команду в аеропорту

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах