Відеофакт: Голова Львівської облради разом з депутатами віджалися 22 рази

Відеофакт: Голова Львівської облради разом з депутатами віджалися 22 рази

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин разом з депутатами облради взяли участь у флешмобі #22pushupchallenge на підтримку учасників збройних конфліктів, які мають посттравматичний синдром. Про це повідомили у прес-службі Львівської облради. 

Віджималися обласні обранці сьогодні, 31 січня, у перерві пленарного засідання.

Флешмоб розпочали в Україні, аби привернути увагу до проблеми українських ветеранів, які захищали нашу країну і мають посттравматичний синдром. Його умова - впродовж 22 днів віджатися 22 разів перед відеокамерою і передати естафету далі.

Назву флешмоб отримав після оприлюднення звіту департаменту у справах ветеранів в США про самогубства серед ветеранів США за 2014 рік. З'ясувалося, що близько 22 ветеранів щодня накладають на себе руки.

Депутати прийняли виклик від бійців 24-ї механізованої бригади.

Нагадаємо: у Львові 700 курсантів долучились до рекордного флешмобу

Більш ніж 700 військовослужбовців Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у Львові поставили рекорд в Україні за кількістю учасників флешмобу #22pushupchallenge.

Голова облради Олександр Ганущин передав естафету керівнику Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрію Гарбузу.