Автовиробник із Німеччини хоче збудувати завод на Львівщині

Автовиробник із Німеччини хоче збудувати завод на Львівщині

Німецький автовиробник розглядає можливість розміщення в Львівській області виробничих потужностей із виготовлення ременів безпеки для автомобілів. Про це йшлося у понеділок, 6 лютого, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з представниками компанії JLL, що надає фінансові та комплексні послуги в галузі нерухомості.

Інвестор має намір відкрити новий завод уже у 2018 році, на ньому працюватиме 2 000 працівників.

Окрім будівництва цього заводу, іноземці розглядають Львівщину як потенційний кластер для зведення інших заводів з виробництва, зокрема подушок безпеки. За цієї умови кількість працюючих може сягнути близько 5000 людей.

Наприкінці лютого інвестору презентуватимуть зібрану інформацію про можливі локації, на основі якої він прийматиме рішення про інвестування.

Олег Синютка запевнив, що інвестор може розраховувати на підтримку під час оформлення юридичних документів та отримає всебічне сприяння в реалізації проекту.

У ході зустрічі сторони також обговорили позитивний інвестиційний клімат на Львівщині та можливість підготовки спеціалістів під потреби майбутнього заводу.

Дивись ще: 

Де саме: центр надання адміністративних послуг з’явиться у передмісті Львова

Невідомий Львів: історія зниклого будинку на проспекті Свободи

Потрібна кров: львів'ян закликають долучатися до нового флешмобу у соцмережах