В режимі онлайн: львів'яни візуально можуть стежити за витратами комунальних коштів

фото з сайту  www.pay.vn.ua

фото з сайту www.pay.vn.ua

Події
07 березня 2017 14:42

Відтепер львів’яни можуть відслідковувати витрати коштів комунальних підприємств свого міста в режимі онлайн. Візуалізовану інформацію про планову та фактичну реалізацію бюджету можна переглянути на сайті ЛМР, інформує прес-служба міста.

В рамках проекту "Відкритий бюджет" управління інформаційних технологій ЛМР оприлюднило бюджети 13-ти Львівських комунальних підприємств за 2016-2017 роки, що були розпорядниками бюджетних коштів. Реалізовані бюджети ЛКП деталізовані та зображені у зручному форматі інфографіки.

За словами ініціаторів проекту, всю інформацію про використання коштів комунальні підприємства заповнювали власноруч. Працівники ІТ-управління навчали директорів ЛКП користуватися  порталом, куди згодом посадовці вносили дані.

"Ми рухаємося вперед для максимальної прозорості та підзвітності виконавчих органів ЛМР, до яких ми зараховуємо всі комунальні підприємства. Адже будь-який розпорядник бюджетних коштів може вважатися тим суб’єктом, який витрачає гроші львів’ян. Цього року також плануємо додати до системи бюджети шкіл", – розповів начальник управління інформаційних технологій ЛМР Іван Коржов.

Переглянути бюджети ЛКП може кожен охочий на сайті Львівської міської ради.

Додамо, що на саті немає інформації щодо скандально відомого ЛКУП “Львівспецкомунтранс”, результати перевірки якого обіцяють зробити публічними. 

Проект "Відкритий бюджет" покликаний підвищити прозорість органів самоврядяування та обізнаність громадян щодо формування та використання коштів місцевих бюджетів. Проект стартував у жовтні 2016 року. Серед партнерів ініціативи – ГО “Ейдос” , 14 фондів та організацій, мережеві міжнародні фонди, грантові програми посольств країн Європи, США та ООН.

Дивись ще:

Корисно: з'явилася онлайн-мапа пандусів у Львові

Знов перенесли: коли трамвай №8 поїде на "Санта-Барбару"

Адаптована зупинка та спеціальний маршрут: що зміниться у Львові для неповносправних

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах