Будь в курсі: де у Львові можна виготовити паспорт з електронним носієм

фото з сайту Главком

фото з сайту Главком

Події
21 березня 2017 10:33

Виготовити паспорти з електронним носієм відтепер можна у всіх без винятку районах міста Львова і Львівської області, повідомили VG Львів у ГУ Державної міграційної служби у Львівській області

Відтепер таку послугу можна отримати у всіх 29 територіальних міграційних підрозділах. В Турківському районі, єдиному, де донедавна такої можливості ще не було, вже встановлене і працює відповідне обладнання.

Із 15 березня там розпочали прийом документів на виготовлення закордонних паспортів та ID-карток – внутрішнього українського паспорта нового зразка.

Від часу впровадження ID-паспортів, Львівщина однією з перших в Україні 100% забезпечила можливість мешканцям області отримати нові зразки документів безпосередньо у районі, де вони проживають. Загалом, протягом півроку обладнання для виготовлення паспортів з електронним носієм додатково встановлено у 10 підрозділах міграційної служби Львівщини.

"Це насправді великий крок до того, аби зменшились черги за послугою, аби люди у кожному районі змогли отримати не лише закордонний паспорт, а й паспорт нового зразка – ID - картку. - розповідає Ігор Дашавець, т.в.о. начальника ГУ ДМС України у Львівській області, -  Це важливо ще й тому, що категорія осіб, які можуть отримати внутрішній паспорт з електронним носієм, вже розширена: це не лише ті, хто отримують перші паспорти. Є вищий попит на ID - картку і міграційна служба Львівщини на нього відреагувала. Тішить і те, що людям більше не доведеться долати десятки кілометрів до найближчого районного центру чи їхати у Львів, щоб здати документи й на виготовлення паспорта для виїзду за кордон. Вони це зможуть зробити неподалік від дому", - додає він.

Адреси територіальних підрозділів, де можна отримати послугу, за посиланням: http://lv.dmsu.gov.ua/lv/2015-02-24-12-20-57

Нагадаємо, що ID-картку тепер можуть виготовити  не лише ті, хто має отримати перший паспорт, а й ті, хто змінив прізвище, чи має провести вклейку фото у зв’язку із досягненням 25-ти чи 45-ти річного віку. Також нові зразки паспортів можуть отримати громадяни, які втратили паспорт, чи у кого він пошкоджений. Вперше це треба зробити за місцем реєстрації, в подальшому – у будь-якому зручному міграційному підрозділі України.

За послугою з виготовлення паспорта для виїзду за кордон можна звернутись не залежно від місця реєстрації, у той міграційний підрозділ, де вам найбільш зручно.

Дивись ще:

Будь в курсі: видавати ID-паспорти почали у ЦНАПах Львова

Що треба знати: де та як у Львові виготовити закордонний паспорт

Покращення: ДМС Львова запустила електронну чергу на оформлення закордонних паспортів

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах