Є вакансії: у Львові влаштовують Ярмарок кар’єри

Новина - Події - Є вакансії: у Львові влаштовують Ярмарок кар’єри

Новина - Події - Є вакансії: у Львові влаштовують Ярмарок кар’єри

Події
04 травня 2017 10:32

У вівторок, 16 травня, на проспекті Свободи Львівський обласний центр зайнятості спільно з Національним університетом "Львівська політехніка" організовує масовий захід "Тебе шукає робота!". 

Як інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, у заході участь візьмуть понад 60 підприємств Львівської області, які задекларували понад 3 тисячі вільних робочих місць і вакантних посад.

Роботу пропонують такі відомі компанії з іноземним капіталом як ТзОВ "ФуджікураАутомотів Україна Львів", ТзОВ "Бадер Україна", Nestle Бізнес Сервіс Львів (NBS Lviv), підприємства харчової промисловості (ПАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч", ТзОВ ТВК "Львівхолод", ТзОВ "Барком", ПАТ "Концерн Хлібпром", ПАТ "Компанія Ензим"), фірми сфери торгівлі та харчування (ТзОВ "Ресторан Бачевських", ТзОВ "КУМПЕЛЬ-2", ТОВ "СІЛЬПО-ФУД"), Управління поліції охорони у Львівській області, ТОВ "ЦВГ Україна", ТзОВ "Нова Пошта" та ін. На ярмарку також представлять відкриті вакансії та можливості стажування за програмою "Реалізуй себе у владі" від Львівської обласної державної адміністрації.

Відвідувачі Ярмарку кар’єри зможуть поспілкуватися з представниками фірм і компаній, вивчити їхні пропозиції працевлаштування, а працедавці – вибрати потенційних працівників.

Дивись ще: 

Водіям на замітку: відремонтована найнебезпечніша ділянка траси Львів – Тернопіль

Дізнайся: де у Львові хочуть облаштувати міський пляж

Без паніки: у Львові та області три дні підряд витимуть сирени

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах