Нова команда: в нового начальника патрульної поліції Львова замом буде ветеран АТО

Новина - Події - Нова команда: в нового начальника патрульної поліції Львова замом буде ветеран АТО

Новина - Події - Нова команда: в нового начальника патрульної поліції Львова замом буде ветеран АТО

Події
06 червня 2017 16:23

Як повідомлялося, 6 червня у Львові перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький представив нове керівництво Управління патрульної поліції. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова

Замість Антона Пузиревського, який очолював управління з 7 листопада 2015 року, на посаду начальника Управління патрульної поліції Львова призначили капітана поліції Романа Пилипенка. Його попереднє місце несення служби - місто Запоріжжя. Управління в зазначеному місті він очолював з квітня минулого року. До цього він працював у Львові на посаді заступника.

Замість першого заступника, начальника чергової частини Управління Юрія Качмара, призначили лейтенанта поліції Андрія Богуша, який з серпня минулого року очолював УПП в м. Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

"Це планові кадрові ротації, які відбуватимуться у всіх управліннях. І Роман, і Андрій прекрасно знають Львів і його специфіку, адже працювали тут", - зазначив Олексій Білошицький.

Антону Пузиревському запропонували посаду начальника Управління у місті Тернополі.

Довідка SQ: Пилипенко Роман Олексійович народився 28 квітня 1983 року в місті Макіївка Донецької області. Не одружений. Працював в Управлінні патрульної служби Києва, Львова, Запоріжжя.

Андрій Васильович Богуш народився 29 вересня 1987 року, село Потелич Жовківського району Львівської області. Одружений, виховує двох синів. У 2014-2015 роках брав участь в Антитерористичній операції на Сході України у складі розвідувальної роботи 79-ї окремої аеромобільної бригади ВДВ. З 29 вересня 2015 року – командир 6-ї роти 3-го батальйону УПП у місті Львові. З 22 травня 2016 року – працював в УПП м. Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного.

Дивись ще: 

Коли включать: чотири райони Львова частково без світла

Що з дитиною: з'явилось відео, як студентка у Львові продавала своє немовля

Фоторепортаж: в центрі Львова відкрилася Майстерня міста

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах