Ключ в Києві: Садовий прокоментував вихід Ryanair зі Львова

фото з сайту de Volkskrant

фото з сайту de Volkskrant

Події
11 липня 2017 10:50

Ключ в Києві: Садовий прокоментував вихід Ryanair зі Львова фото

Тетяна Романовська: " Як таке могло статися!? Немає гіршого почуття, ніж сум від почуття втрачених можливостей..."

Директор Міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького Тетяна Романовська про вихід авіакомпанії Ryanair з України:

Ключ в Києві: Садовий прокоментував вихід Ryanair зі Львова фото 1

"Надія вмирає останньою…але надія все ж таки ще є!

Сьогодні (10 липня – ред.) пролунав дзвінок з авіакомпанії Ryanair з негарною новиною про призупинення продажу квитків даної авіакомпанії на маршрутах зі Львова та Києва… Була довга розмова і не одна… Мені звичайно говорили компліменти і вибачалися… Після почутого розчарування та нашої настирної позиції та шаленого тиску і запевнення, що зроблено дуже багато і ми все таки хочемо бачити Ryanair в Україні, мені відповіли, що в нас ще є не багато часу для погодження Борисполем відповідних умов Угоди.

Після такої величезної роботи Міністра Володимира Омеляна і його команди, змін до Наказу та зниження ставок за аеропортове обслуговування, які можна застосовувати аеропортом Бориспіль в абсолютно чесних та рівних умовах до УСІХ АВІАКОМПАНІЙ з метою збільшення перевезень, що ми маємо? Ніц… Для кого тепер будемо застосовувати новий Наказ та знижки? Для усіх авіакомпаній крім Ryanair?

Як таке могло статися? В наш час великих перемін і виходу України в Європу з безвіз! Керівник аеропорту Бориспіль, отримавши такі карти в руки, маючи шанс з нічого зробити щось, просто вирішує, що нікому не треба додаткових коштів, пасажирів, рейсів, заробітків. Який там фінплан! Пасажир Ryanair у 2017 має бути понад плану! А на наступний рік плановий пасажиропотік вже був їм озвучений! Бориспіль має додаткову пусту інфраструктуру терміналу F і В як раз для лоукостів! Shame on them!

Звичайно ж я звернулася до губернатора та мера міста, депутатів та бізнес структур за підтримкою! Чому Львів мусить бути заручником Києва! Чому українці мають себе почувати вдома як в гостях?

Аеропорт Львів все рівно рухається вперед і має декілька запасних планів, але немає гіршого почуття ніж сум від почуття втрачених можливостей, свободи вибору, особливо коли вони були і ще є так близько…

І НАДІЯ ЩЕ ВСЕ ТАКИ Є!"

Фото: YouTube

Дивись ще:

Офіційно: Ryanair йде з України

Не виконали умов: сьогодні Ryanair може оголосити про скасування рейсів з Києва та Львова

Львів'янину на замітку: коли в Україні введуть нові посвідчення водія

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах