Вирок: у Львові призначили покарання для "антимайданівця", що агітував Вконтакті

Новина - Події - Вирок: у Львові призначили покарання для "антимайданівця", що агітував Вконтакті

Новина - Події - Вирок: у Львові призначили покарання для "антимайданівця", що агітував Вконтакті

Події
17 липня 2017 13:56

Залізничний районний суд міста Львова виніс вирок антимайданівцю, який агітував у соцмережі "ВКонтакте" за змінення меж країни. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як зазначається у матеріалах справи, обвинувачений підприємець "працював" в офісі на вулиці Олени Степанівни, 35Б. Там під псевдонімом Никита Ковалев здійснював інформаційне наповнення сторінки "Антимайдан Львів" у соціальній мережі "ВКонтакте", та з 20 січня 2014 року по 27 квітня 2017 року закликав до зміни меж території України та порушення порядку, поєднане з розпалюванням національної ворожнечі, наприклад:

"за україну (…) з соціальним захистом з федеративними правами регіонів у союзі з росією (...)"

"(…) граждане которые пришли с российскими флагами, желают высказать свою позицию, защитить свои интересы, как это делали бандеровцы на майдане (...) протестовать и требовать референдума пришло около 1000 человек (...) они поднялись, что бы защитить будущее поколения, своих детей и внуков, от фашистов и западных оккупантов (...) ребята, братья. прошу вас, (…) мы не должны бездействовать! помогите нашим! вставайте в ряды народа, будем вместе держать натиск и требовать референдума! вместе мы победим, с нами вера, с нами господь, вся россия с нами (...)" и т.п.

Згідно висновку експерта №157 від 27.06.2017, проведеного Інститутом народознавства НАН України, у вищевказаних фрагментах текстів статтей (постів) містяться заклики на схиляння невизначеного кола осіб, зокрема користувачів компютерної мережі Інтернет, до конкретних дій з метою зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, поєднані з розпалюванням національної ворожнечі та ненависті до мешканців західних областей України.

Залізничний районний суд міста Львова визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.110 КК України, та призначив покарання у виді п'яти років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування покарання з іспитовим строком 3 роки.

Дивись ще:

За розкрадання: керівника бронетанкового заводу у Львові заарештували

Середньовічна музика і танці: стартувала 13-та "Ніч у Львові"

Через кінозйомки: на одній з львівських вулиць обмежать рух

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах