Львів'янину на замітку: як подавати паперові заяви до ВИШів

фото з сайту Студвей

фото з сайту Студвей

Події
21 липня 2017 12:46

Вступникам, які не можуть через розбіжності персональних даних зареєструватись, дозволили подавати паперові заяви.

Міністерство освіти і науки дозволило подавати заяви до вишів у паперовій формі тим вступникам, які не можуть з технічних причин створити електронні кабінети. Відповідний лист МОН було розіслано керівникам усіх вищих навчальних закладів України.

Абітурієнти можуть подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії ВНЗ буде перевірена неможливість створення електронного кабінету. За результатами робочого дня приймальна комісія вишу має надсилати до  ДП "Інфоресурс" таблицю встановленого зразка з даними вступників.

"Хочу підкреслити, що можливість подання паперових заяв поширюється лише на тих вступників, які не можуть зареєструвати електронні кабінети через розбіжності персональних даних", – зауважила Міністр освіти i науки України Лілія Гриневич.

Рішення було ухвалено, насамперед, для того, щоб заяви встигли подати ті вступники, які вже зараз мають проходити творчі конкурси. Адже через запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників наразі трапляються окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з розбіжностями в реєстраційних даних.

Водночас підкреслюємо, що можливість подання паперових заяв поширюється лише на тих вступників, які через певні неспівпавдіння в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети. Якщо ж кабінет уже успішно створено, але є проблеми з подачею заяв, необхідно звернутися до сервісу підтримки з питань реєстрації (044) 239-86-18, (095) 281-13-54, (067) 551-24-74, (093) 342-38-63.

Також отримати он-лайн консультацію з проблемних питань можна надіславши повідомлення на адреси: [email protected] та/або [email protected].

Для оперативного оброблення та реагування на Ваші запити просимо використовувати наступну форму звернення:

ПІБ (повністю)

Дата народження

Номер та рік сертифікату

Номер атестату

Стислий опис проблеми

Контактний телефон


За інформацією ДП "Інфоресурс", наразі в системі ЄДЕБО уже створено 137тис 748 електронних кабінетів вступників. Зареєстровано 563тис 463 заяви вступників про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 348тис 819 заяв.

Дивись ще:

Коли включать: 44 будинки Львова сидять без гарячої води 

ДТП на перехресті: автомобіль львівських патрульних врізався в трамвай 

200$ за вступ: директора львівського коледжу затримали на хабарі 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах