У формі гри: у Львові відкрили школу нового формату

фото з сайту tvoemisto.tv

фото з сайту tvoemisto.tv

Події
11 вересня 2017 11:40

1 вересня у Львові запрацював новий навчальний заклад – інноваційний ліцей "Еколенд". Про те, як відбувається процес навчання, які методики використовують в новій школі на вул. Скрипника,11, розповідає Оксана Пенцак, директорка ліцею.

У формі гри: у Львові відкрили школу нового формату фото

Ліцей "Еколенд" - це інноваційний освітній простір, де близько 500 школярів матимуть можливість не лише здобути якісні знання, але й розвиватимуть свої здібності і таланти. Учні навчатимуться за трьома напрямками: поглиблене вивчення математики та інформаційних технологій, поглиблене вивчення іноземних мов та поглиблене вивчення предметів художньо-естетичного напрямку.

У формі гри: у Львові відкрили школу нового формату фото 1

"Традиційне навчання вже відходить, сучасним дітям потрібно давати можливість навчатись у більш вільному форматі, а не тільки сидіти за партою. До прикладу, уроки математики наша вчителька проводить на природі. Ми стараємось впроваджувати всі якісні зміни  у своїй школі: проводимо навчання у формі гри, адже це приносить більший результат. Я розробила спеціальні інтелектуальні картки для різного віку учнів, які навчать логічному та просторовому мисленню. Зараз в нас є 3 перші класи, 2 других та по одному класу до дев’ятого включно", - розповідає Оксана Пенцак, директорка ліцею "Еколенд".

У формі гри: у Львові відкрили школу нового формату фото 2

Це вже друга така школа у Львові. Сучасні класи для навчання, спортзал, їдальня, актовий зал, сцена та зал, спортивне поле, відеоспостереження навчального комплексу, молодий сад і альтанки для занять на відкритому повітрі, - все це доступне для учнів ліцею. 

У формі гри: у Львові відкрили школу нового формату фото 3

У формі гри: у Львові відкрили школу нового формату фото 4

"Коли ми говоримо про сучасне, інноваційне місто, яке хоче розвиватися і ставати кращим, то це неможливо без розвитку освітньої та соціальної інфраструктури. Тому від самого початку ми обрали варіант – будуємо нові високотехнологічні новобудови і повністю сучасні приміщення для освіти дітей. Першим кроком стало будівництво і відкриття в 2011 році садка-школи в мікрорайоні Мазепи-Плугова, де споруджували житловий комплекс ЕКО-ДІМ. Цей освітній центр здобув, до речі, визнання як інноваційний сучасний центр.  

У формі гри: у Львові відкрили школу нового формату фото 5

Вже наступний – школа-ліцей на Скрипника –врахував практичний досвід і нам вдалося зробити його ще кращим. Наша мрія – створити повноцінну освітню інфраструктуру, якою місто може гордитися. Загалом, станом на сьогодні школи, збудовані ЕКО-ДІМ, можуть одночасно приймати більш як 700 дітей", - розповідає Володимир Артемович, голова наглядової ради ПАТ "Холдингова компанія "ЕКО-ДІМ".

У формі гри: у Львові відкрили школу нового формату фото 6

"Викладачі, новітні освітні програми, підготовки дітей, впровадження світового досвіду – це насправді колосальна частина, яка починає жити своїм життям і це прекрасно. Вже сьогодні ми маємо співпрацю не тільки в Україні, але й закордонну. І хочу Вам сказати – це дуже приємно, коли гості з-за кордону вражені тим, що Львів демонструє такий прогрес у впровадженні нових підходів та концепцій", - додає Маріанна Артемович, засновник мережі навчальних закладів ЕКОЛЕНД.

У формі гри: у Львові відкрили школу нового формату фото 7

Вартість навчання становить 4000 грн на місяць. Передбачено також   триразове харчування. Детальнішу інформацію дізнавайтесь на сайті http://ekoland.lviv.ua/.

Джерело: tvoemisto.tv

Дивись ще:

Бібліотека майбутнього: у Львові відкрили Центр Шептицького 

Зверни увагу: 15 подій львівського Форуму видавців, на яких необхідно побувати

На якому місці Львів: опубліковано рейтинг українських міст, в яких легко вести бізнес

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах