Двомісні кімнати з санвузлом: яким буде оновлений гуртожиток в ЛНУ ім. Івана Франка

Новина - Події - Двомісні кімнати з санвузлом: яким буде оновлений гуртожиток в ЛНУ ім. Івана Франка

Новина - Події - Двомісні кімнати з санвузлом: яким буде оновлений гуртожиток в ЛНУ ім. Івана Франка

Події
21 вересня 2017 10:12

У Львівському національному університеті ім. Івана Франка побудують новий гуртожиток та відремонтують санаторій-профілакторій. Про це Tvoemisto.tv розповів директор студентського містечка Мирон Микитин.

За його словами, на реконструкцію санаторію-профілакторію передбачено 8,5 мільйонів гривень. За ці кошти планують облаштувати фасад будинку, а також відремонтувати його всередині. Ремонт повинні закінчити до 2018-го року. Після ремонту в кімнати та у півблоки закуплять меблі. Коли студенти зможуть жити в оновленому гуртожитку, в університеті ще не вирішили. Скоріш за все, їх поселятимуть з наступного навчального року.

Колишній санаторій-профілакторій розташований на вулиці Пасічній, 62. Всередині майбутнього гуртожитку обіцяють облаштувати їдальню для студентів. Як зазначив Мирон Микитин, туди зможуть заходити студенти з усіх гуртожитків ЛНУ ім. Івана Франка.

Також в університеті врегулюють систему поселення: першокурсників хочуть поселяти лише з першокурсниками, аби їм було вигідно разом ремонтувати свої кімнати.

На створення нового – 9-го гуртожитка народні депутати від Львівщини попросили 110 млн гривень з бюджету. Депутати надіслали звернення до віце-прем'єр-міністра України, щоби уряд передбачив ці кошти для будівництва гуртожитку у державному бюджеті.

Проект будівництва гуртожитка вже є, проте дозволу на будівництво, поки університет не отримає грошей, міська рада надати не може.

Як розповів проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, потреба в ще одному гуртожитку дуже велика: "Ми отримали близько трьох тисяч заяв на проживання в гуртожитку, а поселити змогли лише 1047 студентів. Наші гуртожитки перенаселені, тому нам допомогли з місцями Лісотехнічний університет, Університет банківської справи, Національна комерційна академія та Національний аграрний університет".

Новий гуртожиток також буде розпланований на двомісні кімнати з санвузлом на один півблок.

Для студентів якого факультету призначать гуртожиток, ще не відомо. Як зазначив Мирон Микитин, туди поселятимуть студентів факультету з найбільшою кількістю першокурсників.  Цьогоріч найбільше студентів вступили на факультети журналістики, міжнародних відносин, іноземних мов та економіки.

Дивись ще:

Де саме: у дитсадках Львівщини з'явиться 2000 додаткових місць 

Як це було: у Львові завершився 24-й Форум видавців 

40 тисяч: штрафи за водіння напідпитку збираються підвищити

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах