Все на місці: співробітники Олеського замку спростовують зникнення 600 експонатів

Новина - Події - Все на місці: співробітники Олеського замку спростовують зникнення 600 експонатів

Новина - Події - Все на місці: співробітники Олеського замку спростовують зникнення 600 експонатів

Події
24 жовтня 2017 16:00

У музеї "Олеський замок" на Львівщині спростовують інформацію про зникнення 621 експоната і називають ці звинувачення абсурдними.

За їх словами, співробітників звинувачують у зникненні музейних експонатів, тому що хочуть звільнити з роботи. Працівники стверджують, що всі перераховані в звітах сховища експонати є в наявності. І не виключають, що будуть подавати в суд за неправдиві звинувачення.

Крім того, головна хранителька музею "Олеський замок" Тетяна Сабодаш недавно звернулася з листом до президента Петра Порошенка, в якому заявила, що Тарас Возняк її безпідставно звинувачує в зникненні монет і в підміні музейних експонатів.

"У мене" на голові "понад дев'ять тисяч експонатів. Ми пройшли всі експонати – скульптури до двох тисяч, фарфор до трьох тисяч, кожне блюдечко, кожну чашечку, все у нас зійшлося. Це абсолютна фальсифікація і інвентаризація пройшла абсолютно нормально, я можу підтвердити будь-який експонат і чекаю будь-яку перевірку", – говорить Тетяна Сабодаш.

Як повідомлялося, з фондів Львівської галереї мистецтв зник 621 музейний експонат - скульптури, старовинні книги, картини, цінні монети і навіть меблі. Недолік був виявлений під час проведення інвентаризації музейних комплексів, які входять в галерею.

Директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк стверджує, що під час інвентаризації в фондах галереї недорахувалися скульптур, антикварних меблів, монет, глиняних предметів, картин і ікон. Найбільше не вистачає творів мистецтва в Олеському фондосховище – найбільшому в Україні, – який є відділом Львівської галереї.

Грошову цінність зниклого, встановлять фахівці. І в галереї вже заявляють, сума може досягати декількох мільйонів доларів.

Дивись ще:

Водіям на замітку: на вихідних у Львові змінять рух транспорту 

Фантастичні інновації: Львів та Запоріжжя може з’єднати вакуумний потяг 

Зігріємось: з 23 жовтня у Львові відновлять опалювальний сезон

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах