У яких саме: у школах Львова продовжують призупининяти навчання

Новина - Події - У яких саме: у школах Львова продовжують призупининяти навчання

Новина - Події - У яких саме: у школах Львова продовжують призупининяти навчання

Події
07 лютого 2018 14:27

З 8 до 12 лютого у 12 львівських школах призупинять навчання. Про це  VG Львів повідомила прес-служба Львівської міськради. 

"У нас збільшується кількість учнів, які хворіють на гострі респіраторні вірусні інфекції. Сьогодні ми маємо поодинокі окремі навчальні заклади, які мають 30-40% відсутності дітей. Я думаю, що ми будемо приймати рішення локально: призупиняти навчання у школах від 4 до 7 днів. Учора ми мали таких 9 навчальних закладів, де було до 40% відсутніх дітей, у зв’язку з захворюваністю. Сьогодні кількість навчальних закладів збільшилась – 12 шкіл, одна з яких планує призупинити процес навчання лише у початковій школі", -  розповіла директорка департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Галина Слічна.

Призупинено навчання у таких навчальних закладах: №8, №24, №48, №55, №70, "Джерельце", "Надія" , школа-гімназія ім. Василя Стуса, "Тривіта", №7, "Лідер", ЛНВК "Школа I ступеня – гімназія".

Навчання у цих закладах призупинять до понеділка, однак якщо ситуація з відвідуваністю буде погіршуватись, то навчання можуть призупинити ще на кілька днів. В управлінні освіти зазначають, що директори шкіл, у яких є відсутність дітей на рівні 40%, мають звернутись до управління освіти, після чого навчання може бути призупинене терміном від 4 до 7 днів.

Нагадаємо, 6 лютого, у школі східних мов та бойових мистецтв "Будокан", а також школі-інтернаті Марії Покрови призупинили навчання через грип.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Отримай відповідь: чи закриватимуть школи у Львові на карантин

Не захворій: Україну накрила епідемія кору

Навіть у суботу: львів’яни масово вакцинують дітей від кору

Новини України та світу 7 лютого

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах