Зрубали всі дерева: біля Палацу Потоцьких облаштовують новий "італійський" парк

Фото: Тетяна Могінська (Фейсбук)

Фото: Тетяна Могінська (Фейсбук)

Події
06 липня 2018 17:48

На території позаду Палацу Потоцьких у Львові розпочались роботи з облаштування нового парку. На цій території засіють новий газон та посадять декоративні кущі. Про це ZAXID.NET розповів директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк.

Роботи на території парку позаду Палацу Потоцьких розпочались цього тижня. Зокрема, робітники пересадили туї, які там росли, ближче до Палацу мистецтв.

Фото: Тетяна Могінська (Фейсбук)

Фото: Тетяна Могінська (Фейсбук)

"Під територією, де росли туї, залита 50-метрова бетонна плита і через це цього року вони почали всихати. Тому їх довелось пересадити у кращий ґрунт", — зазначив Тарас Возняк.

Натомість, адвокат Тетяна Могінська на своїй сторінці у Фейсбук розкритикувала такі дії. 

"Близько 15 років тому Борисом Григоровичем Возницьким був засаджений "Французький парк" , а це різноманітні декоративні дерева, клумби, декоративні доріжки. Новому гендиру Тарасу Возняку парк мабуть потрібен не був. Станом на 06 липня 2018 року парк знищений. Чотирнадцять зелених туй пересаджені за смітник, вздовж огорожі. На даний час, прибули працівники поліції і Лариса Разінкова-Возницька складає заяву. Працівники екоінспекції відсутні. Пообіцяли нам, що зателефонують після обіду. Знайшли свідка, який повідомив, що вчора, 05 липня, в парку працювала велика техніка, викорчовувались дерева",— написала Могінська.

Фото: Тетяна Могінська (Фейсбук)

Фото: Тетяна Могінська (Фейсбук)

В суботу, 14 липня, у парку Палацу встановлять сцену фестивалю LvivMozArt, після якого тут засіють новий газон та розпочнуть висадку італійського парку. За словами Тараса Возняка, на цій території і надалі відбуватимуться концерти, оскільки сцена облаштовується на висоті 20-40 сантиметрів над землею і не буде зачіпати насадження.

На території нового парку посадять низькі кущі та самшити і облаштують доріжки. Усі роботи Палац Потоцьких виконуватиме власними силами за кошти, закладені у бюджет Львівської галереї мистецтв. Скільки коштуватиме облаштування італійського парку Тарас Возняк не уточнив.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Прокляте місце: які перехрестя найнебезпечніші у Львові

Неймовірна знахідка: у Львові з-під асфальту дістали півтори сотні єврейських надгробків

Народив сина – посади дерево: як долучитися до озеленення Львова

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах