Що зміниться: у Львові створять центральну диспетчерську "швидкої" для всієї області

У Львові створять диспетчерський пункт "швидкої"

У Львові створять диспетчерський пункт "швидкої"

Події
09 липня 2018 14:27

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та катастроф підписав договір на облаштування Оперативно-диспетчерської служби на вулиці Пилипа Орлика, 6 у Львові за 13,3 мільйонів гривень. Про це повідомляє ZAXID.NET. Такий диспетчерський пункт опрацьовуватиме виклики "швидкої" з усієї Львівської області.

У закупівлі взяли участь три фірми, зокрема "Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя", яка запропонувала найнижчу ціну, однак її пропозицію відхили через недотримання умов тендеру. Переможцем тендеру стало "Науково-виробниче підприємство "Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем ""Монтекс"", яке має облаштувати диспетчерську за 13,3 мільйонів гривень.

До того ж, підрядник повинен змонтувати обладнання диспетчерської служби, налаштувати його, створити базу даних, облаштувати приміщення серверної та підключити роботу центру до телекомунікаційної мережі загального користування. Зокрема, підрядник має дообладнати GPS-трекерами автомобілі "швидкої".

Керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський повідомив, що Центр уже подав заявку на виділення коштів до Львівської обласної державної адміністрації і у найближчі кілька місяців роботи розпочнуться. Відкрити центральну диспетчерську мають до кінця 2019 року.

У центральній диспетчерській на вулиці Пилипа Орлика, 6, буде цілодобовий пост, у безперервному режимі працюватимуть лікарі-консультанти, обслуговуючий та ІТ-персонал. Оператори центральної диспетчерської прийматимуть виклики зі всієї Львівської області. Диспетчери зможуть побачити на мапі, звідки надійшов виклик і відправити туди найближчий автомобіль "швидкої".

Додамо, що єдину диспетчерську у Львові планували обладнати ще у 2017 році, однак Центру медицини катастроф тричі не вдавалося завершити цю закупівлю. Зокрема, у листопаді 2017 року тендерна комісія відхилила пропозиції усіх учасників. У березні 2018 року закупівлю провели повторно і обрали переможцем "Науково-виробниче підприємство "Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем ""Монтекс"". Однак АМКУ зобов’язав замовника скасувати результати тендеру через виявлені порушення у тендерній документації переможця. У травні замовник знову опублікував оголошення про закупівлю на Prozorro, однак не наклав електронно-цифровий підпис на неї, відтак закупівлю довелось відмінити.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Що зміниться: до кінця року у Львові запрацює центральна диспетчерська "швидкої"

Подарунок зі США: Порошенко передав військовим 40 "швидких"

Не хворій: МОЗ оновило календар профілактичних щеплень

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах