Цікава статистика: туристів із яких країн до Львова приїжджає найбільше

У Львові спостерігається стабільний приріст туристів. Фото: ЛМР

У Львові спостерігається стабільний приріст туристів. Фото: ЛМР

Події
23 серпня 2018 16:32

У Львові спостерігається стабільний приріст туристів. Одним з пріоритетних ринків Львова є Німеччина. Про це VG Львів прес-служба Львівської міської ради.

"Львів — це дестинація, яка відносно недавно з’явилася на європейському туристичному ринку, але при цьому має дуже гарні темпи росту та заявляє про свій потенціал на світовій арені. Необхідно забезпечити зручне транспортне сполучення, відкривати нові авіарейси, розширювати туристичну пропозицію та туристичні межі міста, а також забезпечити активну промокампанію на цільових ринках для коригування туристичних потоків", —  повідомила директор "Центру розвитку туризму міста Львова" Мар’яна Олеськів.

За словами очільниці центру, одним з пріоритетних ринків Львова є Німеччина. Щороку спостерігається незначний, але стабільний приріст туристів, зокрема, у 2017 році на 2,3%, що становило 0,2% частки загального ринку німецьких туристів в Європі.

"Проте, у інших містах ми спостерігаємо дещо більшу активність німецького туриста та приріст в середньому 9,7%, що є індикатором для необхідності більш активних промоційних дій з просування Львова на цьому ринку", — зазначила вона.

Американські туристи, що проживали у готелях у 2017 році, зросли на 47,3%, що є значно вище середньоєвропейського показника 15,0% (наприклад, Львів уже другий рік поспіль представлений на міжнародній туристичній виставці New York Times Travel Show, приймав ряд турів блогерів та туристичних операторів з цього регіону).

Несподівано високий приріст туристів спостерігався з Франції та Італії — на 50%, по цих ринках Львів має 0,06% частки ринку. Нагадаємо, у 2017 році італійська авіакомпанія Ernest Airlines зайшла до Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького та відкрила три нові рейси в Італію, а у 2018 році ще два — в Рим та Мілан.

Середньостатистичний приріст китайських туристів у Львові — 32,2%, що у відносному показнику є на рівні з Лондоном, Віднем, Гельсінкі тощо. Проте, у кількісному вимірі ринкова частка у Львові складає 0,06%, а у тому ж Лондоні — 12,19%.

Нагадаємо, Львів — перше місто в Україні, яке увійшло в ТОП 100 туристичних міст Європи.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Поступився лише Харкову: Львів потрапив до всеукраїнського антирейтингу

Дешево і сердито: Львів опинився на останній сходинці світового рейтингу Expatistan

Які саме: 13 закладів Львова потрапили до фіналу національної ресторанної премії

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах