Для будівництва Палацу спорту: у Львові створили нове підприємство

Для будівництва Палацу спорту: у Львові створили нове підприємство

Підприємство «Палац ігрових видів спорту» збудує спорткомплекс на Сихові

У четвер, 11 жовтня, депутати Львівської міськради створили нове комунальне підприємство "Палац ігрових видів спорту", яке будуватиме Палац спорту на Сихові. Про це VG Львів повідомили у прес-службі міської ради Львова.

Спорткомплекс на ділянці площею 1,87 га неподалік церкви Різдва Пресвятоі? Богородиці УГКЦ збудують протягом трьох років. Передбачається, що споруда буде мати чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн для водного полу та блок адміністративно-господарських приміщень. Комплекс можна буде використовувати і для катання на лижах. Цей спорткомплекс зможе розмістити понад 2,5 тисячі відвідувачів.

На будівництво спорткомплексу на Сихові виділили 27 мільйонів гривень субвенції. Загальна вартість будівництва спорткомплексу становитиме приблизно 200 мільйонів гривень.

Згідно прийнятої ухвали, міське управління молоді та спорту має затвердити статут нового "Палац ігрових видів спорту" та зареєструвати його. Після цього нове зможе розпочати роботи з будівництва споркомплексу.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Із закритою велопарковкою: на Хуторівці збудують спорткомплекс

Для майбутніх чемпіонів: у Львові відкриють першу Академію боксу в Україні

За 13 мільйонів: у Львові реконструюють стадіон на вулиці Черемшини

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram