У п'ятірці: Львів потрапив до всеукраїнського рейтингу інвестиційної прозорості

Львів потрапив у п’ятірку всеукраїнського рейтингу

Львів потрапив у п’ятірку всеукраїнського рейтингу

Події
12 жовтня 2018 13:42

Львів потрапив у п’ятірку всеукраїнського рейтингу відповідно до показників інвестиційної прозорості. Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International визначило прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України. Львів посів четверту сходинку.

Згідно з інформацією сайту організації, у містах перевіряли наявність антикорупційних програм, політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше, повідомляє zaxid.net.

Перше місце посів Івано-Франківськ, отримавши 15 балів з 20 можливих. Для досягнення максимального показника місту радять впровадити електронні аукціони сезонної торгівлі, підключити місто до платформи, яка допомагатиме людям відкрити власний бізнес, опублікувати перелік чинних регуляторних актів, включити до членів виконавчого комітету підприємців. Найкращою практикою Івано-Франківська було визнано Інвестиційний портал міста.

У п'ятірці: Львів потрапив до всеукраїнського рейтингу інвестиційної прозорості фото

Друге місце здобув Київ, третє – Вінниця, четверте – Львів, а п’яте у Білої Церкви Київської області.

Дослідження спільно з експертами організації проводили іноземні інвестори, українські підприємства та соціальні підрозділи міських урядів. Всього було сформовано 17 індикаторів, які мали відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері. Найнепрозорішим з 17-ти виявився індикатор підключення до офіційної платформи, яка допомагає людям відкрити власний бізнес – лише у Вінниці та Житомира наявне підключення. Найпрозорішим є індикатор щодо розміщення на сайті інформації про інвестиційні об’єкти/проекти які пропонуються міською владою не залежно від форми власності – у 69% міст наявна ця інформація.

"Результати такого дослідження допоможуть зменшити корупційні ризики, полегшать процес інвестування та створення нового бізнесу на місцевому рівні", – зазначили в Transparency International.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Знай наших: Львів лідирує у рейтингу результатів ЗНО

Розслабся: Львів визнали найбезпечнішими українським містом

Завдяки туристам: Львів потрапив до міжнародного рейтингу

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах