Будь здоровий: як львів'янам безкоштовно перевіритись на цукровий діабет

Львів'яни можуть безкоштовно перевіритись на цукровий діабет

Львів'яни можуть безкоштовно перевіритись на цукровий діабет

Події
14 листопада 2018 10:35

Львів’яни мають можливість безкоштовно перевірити рівень цукру в крові. Про це VG Львів  повідомили у прес-службі обласної адміністрації Львова.

Сьогодні, 14 листопада, в усьому світі відзначають День боротьби з цукровим діабетом. До цієї дати у Львові розпочалася акція з профілактики та раннього виявлення цього захворювання.

Вона триватиме впродовж двох тижнів з 12 по 23 листопада. Кожен може звернутися у поліклініку та виміряти рівень цукру в крові. Якщо ж рівень цукру перевищуватиме норму, то таких хворих буде скеровано на дообстеження.

Минулого року у Львівській області було обстежено загалом 45 978 осіб, з них  - 4 207 дітей і 317 вагітних. Після проведення досліджень, на диспансерний облік з вперше встановленим діагнозом цукрового діабету взято 611 осіб, серед яких дітей та вагітних не було.

Станом на 1 жовтня 2018 року у Львівській області налічується 66 тисяч хворих на цукровий діабет. З них понад 34 тисячі осіб отримує таблетовані цукрознижуючі препарати.

Нагадаємо, що цукровий діабет входить у трійку найбільш поширених неінфекційних захворювань після серцево-судинних та онкологічних. Симптомами діабету є: спрага, часті сечовиділення, різка втрата ваги, запах ацетону з ротової порожнини, тощо. 

ДИВИСЬ ЩЕ:

Батькам на замітку: перелік медзакладів Львова, де з'явились кімнати матері та дитини

До школи — зась: у Львові невакцинованим від кору учням загрожує карантин

Не мовчи: куди дзвонити львів’янкам, якщо чоловік б’є

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах