Жива ялинка – гріх: львів’янам пропонують альтернативу різдвяному дереву

Львів’ян закликають відмовитись від живих ялинок на свята.

Львів’ян закликають відмовитись від живих ялинок на свята.

Події
29 листопада 2018 12:41

Львів’ян закликають відмовитись від живих ялинок на свята. Екологічне бюро УГКЦ звернулось до вірян із проханням не прикрашати свої домівки та храми живими ялинками.

"Наша комісія просить, щоб на різдвяні свята не використовувати живих ялинок, а завжди шукати альтернативу. Це може бути або дідух, або гарна ілюмінація в будинку. Ми говоримо про те, що ліс є легенями нашої планети, очищає повітря. І якщо ми заради 10 днів рубаємо ялинки, то в такий спосіб ми чинимо екологічний гріх, гріх проти п’ятої Божої заповіді "не убий", бо вирубуємо легені нашої планети", – розповів голова комісії УГКЦ з питань екології отець Микола Пришляк.

За його словами, УГКЦ закликає служителів храмів та вірян висаджувати біля церков та домівок живі дерева, а коли вони підростуть – прикрашати їх, пише Tvoemisto.tv.

"За нашими спостереженнями ситуація значно покращилась, і маємо надію, що з часом наші вірні відмовляться від цієї практики вирубування дерев", – зазначив отець Микола Пришляк.

Глава УГКЦ також звернувся до єпископів з проханням заохочувати вірян до відмови від вирубування живих дерев. Він продемонстрівав статистику Міністерства екології. Згідно з цими даними, щороку напередодні Нового року та Різдва Христового в Україні, навіть за найбільш скромною статистикою, зрубують понад мільйон хвойних дерев (з яких понад половину – у браконьєрський спосіб).

ДИВИСЬ ЩЕ:

Морепродукти, хліб і вино: що і коли можна їсти у Різдвяний піст

Львів’ян кличуть на спільну молитву за мир в Україні: привезуть Вифлеємський вогонь

Пструг, мокрель і барабулька: ТОП-5 рибних ресторанів Львова

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Підписуйтеся на нас в Іnstagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах