У Львові судитимуть 20-річного хлопця, який заради розваги надав поліції неправдиве повідомлення про підготовку вибуху.
У Львові судитимуть 20-річного хлопця, який заради розваги надав поліції неправдиве повідомлення про підготовку вибуху. Про це VG Львів повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.
Інцидент стався 17 березня нинішнього року. Близько 17:00 молодик, перебуваючи вдома у селі Містки, зателефонував зі свого мобільного на спецлінію "102" та сказав, що Головний залізничний вокзал міста Львова заміновано.
"На місце події одразу ж виїхали правоохоронці, вибухотехнічна служба, працівники ДСНС, спеціалісти Львівводоканалу, медики та спеціаліст-кінолог. Після евакуації людей фахівці розпочали пошук вибухового пристрою, проте нічого не знайшли", – йдеться у повідомленні поліції.
Дії затриманого кваліфіковано за ч.1 ст.259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян), тепер хлопцю загрожує до 6 років ув'язнення.
ДИВИСЬ ЩЕ:
Татова гордість: восьмикласниця зі Львова "замінувала" власну школу
Вкрали сумку, набиту грішми: директор "замінував" торговий центр у Львові
Ніхто не кликав танцювати: львів’янка повідомила про замінування ресторану в центрі
Читайте всі новини на нашій сторінці в
Підписуйтеся на нас в