Мерія виділила гроші на лікування дитини, якій розтрощив ногу переляканий кінь

Мерія виділила гроші на лікування дитини, якій розтрощив ногу переляканий кінь

Мерія Львова надасть «Охматдиту» 70 тисяч гривень на лікування дівчини, яка постраждала внаслідок інциденту з конем.

Мерія Львова надасть 120 тисяч гривень на лікування дівчини, яка постраждала внаслідок інциденту з конем. Про це VG Львів повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. Ще 50 тисяч гривень дадуть безпосередньо батькам дитини. 

"В нас є два питання про фінансову допомогу для Олесі. Перше — ми скеровуємо допомогу батькам дівчини — це 50 тисяч гривень, які вони отримають "на руки". А друге — ми скеровуємо додаткові фінанси на "Охматдит", щоб вони могли забезпечити купівлю всіх необхідних медикаментів, які йдуть поза всіма тими державними нормами", — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Мерія Львова надасть

Мерія Львова надасть "Охматдиту" 70 тисяч гривень на лікування дівчини, яка постраждала внаслідок інциденту з конем. Фото Львівська міськрада.

Нагадаємо, 2 листопада на проспекті Свободи у Львові, запряжені у карету коні, злякалися звуку петарди та в'їхали у натовп. Постраждали двоє людей. Фірман від госпіталізації відмовився. У 15-річної дівчинки з Турки медики діагностували відкритий перелом лівої гомілки. Аби врятувати дитині ногу, хірурги провели складну операцію, яка тривала більше шести годин. Щоденно постраждала переносить оперативне втручання, а тому потребує переливання крові. Львівський мер Андрій Садовий запевнив, що місто візьме на себе усі витрати на лікування дитини. 

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Читайте всі новини у нашому каналі Телеграм, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram