В Україні дозволили примусову госпіталізацію українців з симптомами коронавірусу

В Україні дозволили примусову госпіталізацію українців з симптомами коронавірусу фото

В Україні дозволили примусову госпіталізацію українців з симптомами коронавірусу фото

Події
25 березня 2020 17:36

Кабмін дозволив примусову госпіталізацію українців з симптомами коронавірусу. Відповідну постанову уряд прийняв сьогодні, 25 березня. Також вона передбачає обов’язкове медичне обстеження пацієнтів з симптомами Covid-19.

З повідомлення Міністерства охорони здоров’я випливає, що тепер медичні заклади отримали право примусово обстежувати і госпіталізовувати людей з симптомами Covid-19 і тих, хто перебував у контакті з хворими на Covid-19, якщо вони відмовляються від обстеження.

«Заклади охорони здоров’я матимуть право здійснювати обов’язкове медичне обстеження осіб, які мають симптоми COVID-19 або перебували в контакті з особами, яким встановлено діагноз COVID-19, якщо ці особи відмовляються від обстеження в добровільному порядку», – повідомили в міністерстві.

Там уточнили, що під «обов’язковим медичним обстеженням» мається на увазі:

  • обов’язкова госпіталізація таких осіб;
  • призначення карантину особам, яким встановлено діагноз Covid-19 та які ухиляються від лікування в добровільному порядку.

Зазначимо, що правила примусового обстеження і госпіталізації МОЗ ще не затвердило.

Нагадаємо, 12 березня в Україні почав діяти жорсткий карантин, який мав діяти до 3 квітня. Однак 25 березня уряд продовжив карантин в Україні до 24 квітня і запровадив по всій країні режим надзвичайної ситуації.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах