Місяць у реанімації: 44-річний священник зі Львова помер від коронавірусу

44-річний священник зі Львова помер від коронавірусу. Фото: Тернополіс

44-річний священник зі Львова помер від коронавірусу. Фото: Тернополіс

Події
28 жовтня 2020 11:35

Напередодні вранці, 27 жовтня, відійшов у вічність 44-річний отець Ігор Кожидло, настоятель парафії Святих Апостолів Петра і Павла в Бережанах (Галицький деканат). Про це повідомила на своїй сторінці Львівська Архідієцезія РКЦ. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

За даними видання LMN, отець ще у вересні захворів на коронавірус. Недуга викликала ускладнення: у нього були сильно уражені легені. Останній місяць отець Ігор Кожидло перебував у реанімації у Львівській лікарні швидкої допомоги під апаратом штучної вентиляції легень.

«Навіть ті, що не ходили до римо-католицького храму, молилися за одужання отця Ігоря. Він був людиною від Бога – добрий, щирий, завжди радий усім та кожному допомогти, порадити. У липні цього року в отця померла мама Урсула Кожидло, їй було 75 років. Рівно через три місяці син пішов до неї», – розповідають у Великих Мостах.

Отець Ігор Кожидло народився у Львові. Був вікарієм у Бродах, адміністратором в Микулинцях. Проходив навчання в Римі у Папському Латеранському Університеті, де вивчав канонічне право. Був нотаріусом Архієпископського Суду у Львові, вікарієм пар. св. Марії Магдалени у Львові, адміністратором у Великих Мостах та настоятелем у Бережанах. У Великих Мостах Сокальського району священник з 2008 по липень 2020 року був адміністратором парафії римо-католицького храму Успіння Діви Марії.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський закликав представників церков і релігійних організацій перевести богослужіння в онлайн-режим. На його думку, саме таким чином в Україні зможуть знизити кількість заражених і померлих від коронавірусу.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах