Святу бути: коли і де у Львові запрацює різдвяний ярмарок

Коли і де у Львові запрацює різдвяний ярмарок. Фото: 032.ua

Коли і де у Львові запрацює різдвяний ярмарок. Фото: 032.ua

Події
08 грудня 2020 13:44

У Львові таки облаштують різдвяний ярмарок, проте у зміненому форматі. Цьогорічний ярмарок матиме лише декілька невеликих локацій, де проводитимуть святкову вуличну торгівлю, адаптовану до карантинних вимог.

«Ми не будемо проводити традиційні різдвяні ярмарки, а лише так звану святкову вуличну торгівлю, адаптовану до карантинних вимог. Це будуть зовсім невеликі локації, яких буде декілька в місті. Щоб це не була тільки торгівля в одному місці, підприємці звернулись і запропонували, щоб можна було облаштувати невеличкі ятки, де би можна було придбати їжу чи сувеніри на виніс», - розповіла директорка департаменту економічного розвитку Львівської міськради Ірини Кулинич.

Так, локації такої святкової торгівлі облаштують біля Оперного театру, на вулиці Курбаса, у Кривій Липі, на площі Ринок у двох місцях, також на вулиці Галицькій та, можливо, на вулиці Братів Рогатинців. Також, ймовірно, буде ще новорічна ятка на площі Митній.

«Якщо на площі Ринок у попередні роки на традиційному різдвяному ярмарку було 130 будиночків, то зараз їх буде не більше 40. Також на проспекті Свободи зазвичай теж було 120−130 будиночків, натомість зараз там буде десь 14. Ми абсолютно змінили формат традиційного проведення», - пояснила Ірина Кулинич.

Попередньо, різдвяний ярмарок у новому форматі запрацює з 14 грудня. Натомість підприємці звертались до Львівської міськради за погодженням про роботу хатинок аж до закінчення свят – з 19 грудня до 20 січня.

Нагадаємо, на площі перед Оперним театром 13 грудня розпочнуть встановлювати головну ялинку міста, а вже 18 грудня зелена красуня засяє. Шопку та Дідух також встановлять.

Читайте всі новини у нашому каналі Тelegram, додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах