Немов з ланцюга зірвався: на Львівщині чоловік побив і задушив маму

На Львівщині син жорстоко побив, а потім задушив матір. Фото ілюстративне: depositphotos

На Львівщині син жорстоко побив, а потім задушив матір. Фото ілюстративне: depositphotos

Події
11 жовтня 2021 11:15

На Львівщині син спочатку жорстоко побив, а потім задушив матір під час конфлікту. Тіло жінки виявили через два дні після смерті. Читайте новини Львова на VG Львів.

У поліцію надійшло повідомлення про тіло 61-річної жінки, без ознак життя, яке виявили у її будинку в селищі Краківець Яворівського району. На тілі загиблої поліцейські виявили численні сліди побоїв. Як встановили медики, причиною смерті жінки стала механічна асфіксія, тобто жінка була задушена.

Поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний 38-річний син загиблої. 7 жовтня ввечері, під час конфлікту, він жорстоко побив свою матір, а потім задушив її.

Зловмисника затримали. Слідчі повідомили про підозру. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Фото: поліціяФото: поліція

Нагадаємо, у селі Великі Грибовичі, що входить до складу Львівської територіальної громади, сталася масова бійка, в якій загинув 47-річний бізнесмен. 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах