Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури отримав нового керівника: що про нього відомо

Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури отримав нового керівника

Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури отримав нового керівника Фото: facebook.com/Олег Забарило

Події
17 листопада 2021 13:25

Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради очолив Олег Забарило. Про офіційне призначення посадовця повідомив мер Львова Андрій Садовий під час сьогоднішньої апаратної наради.

За словами Олега Забарила, основними завданнями департаменту міської мобільності і вуличної інфраструктури є впровадження електронного квитка, співпраця з міжнародними інституціями в напрямку збільшення одиниць громадського транспорту у Львові, впорядкування зон паркування тощо.

«Першочерговою ціллю для департаменту міської мобільності і вуличної інфраструктури є впровадження електронного квитка у Львові. Це масштабний проект, завдяки якому відбудеться багато позитивних змін у роботі громадського транспорту. Найперше зміниться філософія роботи громадських перевезень, адже відшкодування перевізникам буде здійснюватися за 1 км здійсненої транспортної роботи. Відповідно зникне стимул порушувати графічність, не виходити на вечірні маршрути, тощо. Тому, завдяки електронному квитку, ми зможемо забезпечити прогнозовану роботу громадського транспорту, і, відповідно, покращити фінансово-господарський стан наших комунальних підприємств і перевізників», - пояснив Олег Забарила.

Новий керівник додав, що Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури уже працює над низкою проектів щодо придбання як автобусів, так і електротранспорту, а також модернізації контактної мережі. Крім того, у Львові планують провести інвентаризацію всіх потенційних майданчиків для паркування в межах першої, другої і третьої зон паркування.

«На сьогодні ми набираємо штат інспекторів з паркування. Їх має бути 112 людей. Вже оголошено конкурс на 40 осіб. Тому, завдяки комплексному підходу до проведення інвентаризації, облаштуванню платних майданчиків для паркування, зокрема в центральній частині міста, і ефективній роботі інспекторів з паркування, нам вдасться впорядкувати паркування, стимулювати людей користуватися громадським транспортом, не порушувати правила дорожнього руху і правила паркування», - підсумував Олег Забарило.

Що про нього відомо

33-річний Олег Забарило народився у Львові. У 2009 році закінчив економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Облік та аудит». У 2016 році закінчив Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Франкового вишу за спеціальністю «Правознавство».

Працював головним спеціалістом сектору тарифів та цін відділу місцевих податків, тарифів та цін управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради, а пізніше – рік був головним спеціалістом та завідувачем цього ж сектору. Протягом чотирьох років працював заступником начальника управління та начальником відділу місцевих податків, тарифів та цін управління економіки департаменту економічної політики міської ради. Пізніше працював заступником начальника управління департаменту економічного розвитку Львівської міськради.

Із серпня 2018 року виконував обов’язки заступника директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, потім був переведений на посаду заступника директора цього департаменту.

З жовтня 2021 року виконував обов’язки директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР. Від сьогодні, 17 листопада, призначений директором цього департаменту.

Нагадаємо, 4 листопада на позачерговому засіданні Верховної Ради України нардепи призначили колишнього віцепрем’єра, уродженця Львова, Олексія Резнікова міністром оборони України. За його кандидатуру проголосували 273 народні депутати.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах