Може зірвати дах: у Львові оголосили штормове попередження Фото: varta1.com.ua (ілюстративне)
На сьогодні, 23 лютого, у Львові прогнозують сильні пориви вітру та ожеледицю. Тож містянам варто бути обережними, не ходити під старими деревами, рекламними конструкціями та будинками, а також не паркувати під ними автомобілі.
Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.
Як повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології, по місту Львову 23 лютого вночі та вранці на дорогах буде ожеледиця, а вдень пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с.
Так, в мерії закликають усіх учасників дорожнього руху бути обережними через ускладнення погодних умов. Водіїв закликають обирати помірну швидкість, дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами та вмикати фари.
Також ожеледиця є небезпечною для пішоходів, адже внаслідок падіння містяни можуть значно травмуватись. Тож львів’ян просять носити взуття з неслизькими підошвами та переходити дорогу лише у спеціально відведених для цього місцях.
Про усі надзвичайні випадки, які можуть виникнути через негоду, мешканців просять інформувати «Гарячу лінію міста» за номером 15−80 для оперативного реагування відповідних служб.
Нагадаємо, у Шевченківському районі Львова сильний вітер перекинув туалет. Інцидент стався на перетині вулиць Миколайчука та Мазепи у суботу, 19 лютого.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.