Андрій Садовий розповів про ситуацію у Львові на ранок 28 лютого. Фото: city-adm.lviv.ua
Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про ситуацію у місті станом на ранок понеділка, 28 лютого.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
"Ніч минула спокійно. Мешканці активно допомагають правоохоронцям та цілодобово проводять патрулювання спільно з поліцією та силами Тероборони", - розповів Андрій Садовий.
За словами Садового, всі служби Львова надалі працюють у звичному режимі. Через опади вночі на вулицях міста працювала снігоприбиральна техніка. Громадський транспорт теж продовжує роботу: 98 трамваїв та тролейбусів, 129 автобусів курсують містом. Перебоїв з постачанням води, світла та газу не має.
"Дякуємо всім львів’янам за неймовірну допомогу у боротьбі з окупантами! Разом ми переможемо! Продовжуємо зберігати спокій та вірити у наші Збройні сили!", - сказав міський голова Львова.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.