Львівському екоцентру дуже потрібні харчі для тварин, плазунів і птахів Фото: facebook.com/lviv.ocentum
Тваринкам з львівської еколого-освітньої виставки «Планета ЗОО» потрібна допомога. Керівництво Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді просять небайдужих допомогти з кормами для їхніх вихованців.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації
«У зв’язку із ситуацією, яка склалася після вторгнення росії на територію України, стає дедалі важче забезпечити тваринок постійно діючої еколого-освітньої виставки «Планета ЗОО» найнеобхіднішим», – повідомили у Екоцентрі «Лоцентум».
Усім небайдужим просять допомогти з кормом для тварин, зокрема потребують зернових культур (овес, пшениця, просо, кукурудза), фруктів, овочів, сухих кормів для птахів, рибок та екзотичних тварин.
Приносити можна у екоцентр на вулицю Івана Франка, 133 у Львові. Детальніше за номерами телефонами (032) 276-46-07, (067) 961 46 65 (Андрій) або (097) 453 49 97 (Тарас).
Нагадаємо, через війну із Росією багато людей покинули власні домівки, а в деяких випадках – покинули напризволяще й домашніх тварин. Також чотирилапих до Львова привозять переселенці, деяких тварин залишають на вулиці, інші – губляться. У Домівці врятованих тварин, що у парку «Знесіння» у Львові, створили штаб допомоги тваринам, яких покинули.
Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.