У Трускавці у людей масово зникають гроші з карток

У Трускавці у людей масово зникають гроші з карток.

У Трускавці у людей масово зникають гроші з карток. Фото: transkarpatia.net

Події
30 травня 2022 15:02

У курортному місті Трускавець Львівської області у людей масово зникають гроші з карток. Лише протягом минулого тижня до поліції надійшло 11 скарг про шахрайство. Про це під час апаратної наради у міській раді розповів інспектор Трускавецького відділення поліції Андрій Пахович.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За словами Паховича, у людей масово почали зникати гроші з карток. Кому пощастило більше, банком було замінено ПІН-коди автоматично, відтак виплати залишились у безпеці. 

"Цей вид шахрайства має назву скімінг. А випадки злочинного спустошення зарплатних, кредитних, пенсійних карток українців непоодинокі й фіксуються на всій території нашої країни. За словами представника Трускавецького відділення поліції, розслідування показало, що угрупування працює з однієї з країн Європейського союзу, а не на території України. Скільки саме грошей вдалося вкрасти у трускавчан Андрій Пахович не повідомив. Наразі правоохоронці працюють над встановленням інших деталей злочинів та можливістю повернення вкрадених коштів власникам", - повідомили у Трускавецькій міській раді. 

Фото: facebook.com/Трускавецька міська радаФото: facebook.com/Трускавецька міська рада

Скімінг передбачає установку спеціального устаткування на банкомат. Будь-який скімер складається з двох основних частин – накладної клавіатури, яка потрібна для визначення ПІН-коду і магнітної головки, яка буде зчитувати інформацію з банківської карти. Тому, скімери, як правило, встановлюють на банкомати, які знаходяться в нелюдних місцях, коли в темний час доби біля банкомата точно не буде людей. Коли клієнт встановлює карту в картоприймач банкомату, на який встановлений скімер, під час захоплення карти відбувається зчитування коду з магнітної смуги карти.

Зчитування ПІН-коду відбувається в момент, коли клієнт набирає ПІН-код на накладній клавіатурі. Дані можуть передаватися віддалено, за допомогою радіозв’язку.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах