У Львові відкриють сучасну університетську ветеринарну клініку

У Львові відкриють сучасну університетську ветеринарну клініку.

У Львові відкриють сучасну університетську ветеринарну клініку. Фото ілюстративне: instagram.com/spunkylittleabby.

Події
21 листопада 2022 18:09

У Львові відкриють сучасну університетську ветеринарну клініку. Заклад функціонуватиме при Львівському національному університеті ветмедицини та біотехнологій ім. Стапана Ґжицького, і тут студенти вишу зможуть асистувати лікарям під час прийому тварин чи операції, чергувати та доглядати за тваринами у стаціонарі. Читайте всі новини Львова.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У Львові відкриють сучасну університетську ветеринарну клініку фото 1У Львові відкриють сучасну університетську ветеринарну клініку фото 1

За словами керівника центру Ігоря Максимовича, раніше при університеті існували лише клініки на кафедрах, де лікарі ординатори під час занять могли проводити прийом тварин для відпрацювання практичних занять зі студентами. У центрі планують повноцінно приймати власників з їхніми домашніми тваринами й надавати необхідну ветеринарну допомогу, пише mydog.net.ua.

«Тут будуть працювати кваліфіковані лікарі ветеринарної медицини. У нас в штаті прописані два лікарі-ординатори, лікар-терапевт, лікар УЗ-діагност, лікар-рентгенолог, лікар-хірург та лікар-лаборант», –  пояснює керівник центру.

Під час звернення тварин реєструватимуть й проводитимуть огляд, де лікар встановить попередній діагноз, за необхідності призначить додаткові обстеження та аналізи, а за потреби направить «пацієнта» до вузького спеціаліста. У клініці створили два оглядових кабінети, окремо для собак та котів, обладнаних УЗД апаратами. Також функціонуватиме ендоскопічний кабінет з відеоендоскопом, працюватиме лабораторія та кабінет рентгенодіагностики.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах