У Домівці врятованих тварин у Львові стартує програма з безкоштовної стерилізації та кастрації котів і собак

У Домівці врятованих тварин у Львові стартує програма з безкоштовної стерилізації та кастрації котів і собак.

У Домівці врятованих тварин у Львові стартує програма з безкоштовної стерилізації та кастрації котів і собак. Фото: startupbiz.com.ua

Події
30 вересня 09:05

Цієї суботи, 30 вересня, у Домівці врятованих тварин у Львові стартує безкоштовна програма стерилізації/кастрації котів та собак, яка буде тривати до 4 жовтня включно.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Котів та собак прийматимуть у Домівці врятованих тварин за адресою: вул. Олекси Довбуша, 24. Щодня з 7:30 до 11:00 (година закриття черги та прийому може змінюватися залежно від кількості людей). Попереднього запису немає, фахівці працюватимуть з пацієнтами почергово.

«Ми спільно з американською організацією зможемо прооперувати близько сотні тварин на день: опираючись на можливості хірургів та обмежений запас медикаментів, тому просимо поставитись з розумінням. Ми зробимо все, що в наших силах, проте не зможемо допомогти всім одночасно. Віримо – разом ми зможемо зробити більше для наших хвостатих друзів», – кажуть у Домівці врятованих тварин.

Також разом із стерилізацією, тварини отримають безкоштовну вакцинацію та обробку від паразитів. Усі хірургічні втручання та догляд за тваринами буде проводитися кваліфікованими та досвідченими ветеринарами.

Для додаткових питань звертайтесь за телефоном: 0 (93) 875 38 43.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах