Львівські медики пояснили, як формується черга на трансплантацію

Львівські медики пояснили, як формується черга на трансплантацію.

Львівські медики пояснили, як формується черга на трансплантацію. Фото: Львівська міськрада.

Події
14 травня 13:17

Медики розповіли про те, як формується черга на трансплантацію і як у неї потрапити.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Так, для того, щоб потрапити до списку очікування на трансплантацію, необхідно пройти огляд лікарів Центру трансплантології Першого медичного об’єднання Львова. Це лікар-нефролог, лікар-трансплантолог, лікар-кардіолог та лікар-анестезіолог.

Також необхідно пройти загальні лабораторні та інструментальні обстеження, і за необхідності, лікарі можуть призначити ще додаткові обстеження. На консультації пацієнт отримає всю необхідну інформацію щодо операції та алгоритм усіх подальших дій.

Опісля, за клінічними даними, лікарі визначають стан пацієнта і вирішують, наскільки необхідною є трансплантація. Тоді трансплант-координатор центру збирає всі дані та вносить їх в ЄДІСТ – єдину державну інформаційну систему трансплантації, де автоматично формується електронна черга на пересадку органів.

Кожен Центр трансплантації має свій список очікування, який входить до загального Списку очікування в ЄДІСТ. Стати в цей список може пацієнт з будь-якого куточка України.

Записатись на консультацію до фахівців Центру трансплантології Першого медичного об’єднання Львова можна за номером: +380(68)5133710, або звернутись за адресою: лікарня святого Пантелеймона Першого медичного об’єднання Львова (вул. Миколайчука, 9).

До слова, торік хірурги Першого медичного об’єднання Львова провели рекордну кількість трансплантацій, подарували шанс на життя пацієнтам з різних куточків України. Це 128 трансплантацій органів, серед яких серце, печінка та нирки, а також легені.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах