Куди саме планують запустити нічні маршрутки у Львові та скільки коштуватиме квіток

Куди саме планують запустити нічні маршрутки у Львові та скільки коштуватиме квіток

Фото: Vgorode Львів

У місті зараз вивчають можливість реалізації проекту з запровадження нічних маршрутів. Якщо проект знайде підтримку, такі нічні маршрути можуть курсувати містом вже влітку, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

"Ще одне нововведення, яке ми також плануємо ввести, якщо воно витримає експертне обговорення, - це нічні маршрути. Є така потреба у Львові, але треба порахувати економіку. Якщо в автобусі буде 3-4 пасажири, то не може бути існуюча ціна. Ми з експертами це питання зараз опрацьовуємо.

Читайте також: У Львові разом з підвищенням ціни на проїзд у маршрутках обіцяють покращити якість послуг

Думаю, з літа цей проект реальний, якщо цей експеримент буде підтриманий. Ми повинні в тестовому режимі їх опрацювати. Якщо це покаже свій ефект, тоді будемо запускати на постійно", - розповів Садовий.

Нагадаємо, виконавчими органами Львівської міської ради із залученням громадськості опрацьовано маршрутну мережу "нічних" автобусів, прогнозований розклад руху, тариф та собівартість перевезень.

Читайте також: Весь транспорт Львова оформлять в єдиному стилі: оголошений конкурс для дизайнерів

Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку, пропонується запровадити 7 нічних маршрутів, що поєднуватимуть центр міста і залізничний вокзал з віддаленими районами, зокрема:

"Галицьке перехрестя",

 район Пасічної-Вашингтона,

Сихів,

ТРЦ "Кінг-Крос Леополіс" по Стрийській,

Володимира Великого-Наукову,

 Ряшівську-Городоцьку,

 Рясне-2.

Проведено широке обговорення проекту та варіантів схем руху в мережі Фейсбук.

Інтервал пропонується встановити від 40 хв. до 1 год., для чого на кожному з маршрутів використовувати по 2 автобуси класу "Богдан", "Еталон". Тариф на нічні перевезення розглядається в межах 8 – 10 грн.