Сервісні центри МВС у Львові запрацювали у електронному форматі

Новина - Транспорт та інфраструктура - Сервісні центри МВС у Львові запрацювали у електронному форматі

Новина - Транспорт та інфраструктура - Сервісні центри МВС у Львові запрацювали у електронному форматі

Транспорт та інфраструктура
09 сiчня 2016 12:44

З 4 січня на базі Львівського територіального сервісного центру, що на вулиці Д. Апостола, 11, у тестовому режимі запрацювала оновлена та вдосконалена електронна черга, також поступово впроваджується надання електронних послуг, що дає змогу отримувати якісний сервіс значно швидше і комфортніше. Про це повідомляють у прес-службі Регіонального сервісного центру.

Нагадаємо У Львові запрацював сервіс, який замінить МРЕВ

Львів'янам спростили процедуру реєстрації автомобілів (відео)

За словами в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Сергія Клочка, зараз складний процес реєстрації транспортного засобу триває максимум дві з половиною години, на менш складні ситуації людина потратить до півтори години часу.

На даний момент розробляються інформаційні картки для кожної послуги сервісного центру, у яких буде міститись перелік документів, порядок дій та вартість тої чи іншої послуги.

На вході у сервісний центр стоятимуть консультанти. В їхні обов’язки входитиме:

-          видача номерів електронної черги

-          надання інформації стосовно документів та порядку дій

-          пояснення відвідувачам незрозумілих моментів

Окрім електронної черги незабаром з'явиться можливість бронювати час та місце отримання послуг через сайт сервісного центру.

Сергій Клочко також наголосив на тому, що електронна черга та сервіси у е-форматі унеможливлять діяльність так званих "рішал", але без підтримки та співпраці з громадою викорінити цю діяльність неможливо. Тому закликає не звертатись до сторонніх осіб, тим самим для них ці умови будуть не цікавими та не вигідними і вони зникнуть самі.

У випадку виявлення будь-яких порушень, некоректного та непрофесійного сервісу необхідно звертатись на гарячу лінію Регіонального сервісного центру за номером: (032) 264-57-11.

Нагадаємо, що Регіональний сервісний центр МВС на Львівщині утворено відповідно до Постанови Кабміну від 28 жовтня 2015 року. 7 листопада Сергія Клочка призначено в.о. керівника сервісного центру.

Сервісні центри стали правонаступниками МРЕВ та надають послуги, пов’язані з оформленням документів на транспортний засіб. Зокрема, це реєстрація (перереєстрація), облік транспортних засобів підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та фізичних осіб – власників транспортних засобів з видачею свідоцтв про реєстрацію, тимчасових реєстраційних талонів та номерних знаків на транспортні засоби, здійснення обміну реєстраційних документів та номерних знаків на транспортні засоби. Окрім того, центри видають посвідчення водія на право керування транспортними засобами відповідно до категорії або в разі його втрати – нове посвідчення водія на право керування транспортними засобами відповідної категорії. Серед функцій новостворених центрів – приймання іспитів на право керування транспортними засобами всіх категорій та облік суб’єктів господарювання всіх форм власності, діяльність яких пов’язана з послугами, що надаються ТСЦ МВС, моніторинг їх діяльності.

Львів у новинах

На трасі Львів-Брюховичі спалахнула маршрутка

Що думають про сучасне колядування львівські батьки та священики

На Фабриці повидла у Львові облаштують креативний простір

Джерело tvoemisto.tv

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах