У Львові внесли зміни до транспортного податку: деталі

У Львові внесли зміни до транспортного податку: деталі

фото з сайту from-ua.com

Депутати Львівської міської ради внесли зміни до Ухвали про транспортний податок. Відтепер власники авто вартістю понад 750 мінімальних зарплат, а це понад 1 мільйон гривень, з часу випуску яких не минуло 5 років, сплачуватимуть 25 тисяч гривень податку на рік. Так, раніше Положенням було передбачено, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, які використовували терміном до 5 років, і які мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб см.

Читайте ще, У Львові більше 1000 власників авто сплачуватимуть податок

Натомість, правками передбачено, що об’єктом оподаткування є автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років (включно), та середньоринкова вартість яких становить понад 750 мінімальних заробітних плат (1 033 500 грн.). Ставка податку залишається незмінною – 25 000 грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Як повідомила депутат Львівської міської ради фракції "Об’єднання "Самопоміч" Вікторія Довжик, у Львові є трохи більше тисячі автомобілів, які відповідають таким критеріям. "Тож від цього податку міський бюджет отримає понад 25 мільйонів гривень", – каже Вікторія Довжик. За її словами, Ухвалу прийнято на виконання чинного законодавства України.

Джерело: tvoemisto.tv

Львів у новинах:

Львівська нерухомість: хто і скільки платитиме податку 

Львів розширюється: як зміняться межі міста у цьому році 

Львів'янину на замітку: що робити, коли спалили газу менше, ніж передбачено субсидією